בנו של ראש העיר רהט חשוד במעורבות בירי לעבר השוטרים בעיר

מעצרם של חמישה מהחשודים במעורבות בירי הוארך בחמישה ימים. שופט השלום בבאר שבע אמר כי אף שהחשדות ראשוניים אינם מבוססים, הפגיעה בעבודת המשטרה מחייבת את הישארותם במעצר

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מ"מ מפכ"ל המשטרה ברהט, היום
מ"מ מפכ"ל המשטרה ברהט, היוםצילום: דוברות המשטרה
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

בית המשפט השלום בבאר שבע האריך היום (שישי) בארבעה ימים את מעצרם חמישה חשודים במעורבות בירי לעבר שוטרים אתמול ברהט. אחד החשודים הוא אנס אבו סהיבאן, בנו של ראש העיר. השופט יורם ברוזה אמר כי האריך את מעצר החשודים אף כי החשדות נגדם ראשוניים ואינם מבוססים בשל מה שכינה "האטה בקצב החקירה" בשל מגפת הקורונה.

החמישה חשודים בירי מנשק חם שלא כדין באזור מגורים, תקיפת שוטר בנשק חם, נשיאת נשק שלא כדין וקשירת קשר לביצוע פשע. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם בשמונה ימים, אך השופט ברוזה אמר כי רף החשד העולה מן חומרי החקירה אינו מצדיק זאת.

הירי לעבר השוטרים אירע אתמול בשעות הבוקר, כשהגיעו בעקבות קריאה על אירוע ירי אחר בעיר, בין משפחות יריבות שאחת מהן היא של ראש העיר פאיז אבו סהיבאן. לפי המשטרה, שני שוטרים נזקקו לטיפול רפואי לאחר שככל הנראה נפגעו מנתזים. השוטרים השיבו בירי. ממלא מקום המפכ"ל, מוטי כהן ביקר היום בעיר ואמר כי מדובר ב"אירוע חמור. מי שיורה לעבר אזרחים או שוטרים צריך להיות מאחורי סורג ובריח ואנחנו נעשה הכל כדי למצות את הדין עם המעורבים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ