בן זוגה לשעבר של תושבת גינוסר מואשם ברציחתה

שבועות לפני הרצח, התלוננה תהילה נגר במשטרה על אלימות מצד הנאשם ראיד רושרוש. על פי כתב האישום, הוא היכה אותה למוות ושרידי דם שלה נמצאו ברכב של אחיו שהשאיל באותו היום

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

ראיד רושרוש בן 27 ממע'אר נאשם היום (רביעי) שרצח לפני כחודש את בת זוגו לשעבר תהילה נגר, בת 31 מקיבוץ גינוסר. כתב האישום הוגש היום לבית המשפט המחוזי בנצרת.

תהילה נגר
תהילה נגרצילום: באדיבות המשפחה

רושרוש היה בן זוגה במשך כשנה וחצי, במהלכן נהג להכות אותה ונגר המשיכה את הקשר הרומנטי עמו, תוך שהיא מסתירה זאת ממשפחתה ומחבריה. כמה שבועות לפני הרצח התלוננה נגר במשטרה על אלימות מצדו של רושרוש. בעקבות תלונתה, רושרוש נעצר לחמישה ימים והוצא נגדו צו הרחקה מנגר למשך שבועיים. לאחר מכן, סגרה המשטרה את התיק נגד רושרוש מחוסר ראיות, בעקבות סירובה של נגר להעיד נגדו.

לפי חקירת המשטרה, רושרוש יצר קשר עם נגר שלושה ימים לפני הרצח וביקש להיפגש עמה. לאחר יומיים היא ניאותה והם נפגשו בטבריה. רושרוש נאשם כי בדרכם חזרה, עצר בצומת מגדל ורצח אותה באמצעות ריצוץ גולגלתה. לפי החקירה, רושרוש הרגיש כי נגר "בגדה" בו מאחר שהגישה נגדו תלונה במשטרה.

הנאשם השתמש לצורך הרצח ברכבו של אחיו, אותו החזיר לו למחרת בבוקר. מאוחר יותר מצאו החוקרים שרידים מדמה של נגר ברכב. גופתה אותרה בשעות הבוקר המוקדמות, מוטלת בצד הדרך, כאשר פועל ראה את רגליה בתוך שיחים והזעיק את המשטרה.

הנאשם ראיד רושרוש בבית המשפט המחוזי בנצרת, היום
הנאשם ראיד רושרוש בבית המשפט המחוזי בנצרת, היוםצילום: רמי שלוש

בכתב האישום נגד רושרוש, שהוגש על ידי פרקליטות מחוז צפון, מתוארים כמה מקרים בהם נקט אלימות נגד נגר בעבר. כך לדוגמה בספטמבר 2016, אז הכה אותה וגרם לה לקריש דם בעין שבעקבותיו נאלצה להיעדר מחתונת בת דודתה. כחודש לאחר מכן, לאחר בילוי בפאב בגינוסר, רושרוש היכה אותה בחלקים שונים בגופה כך שנאלצה לגשת למחרת לבדיקות בבית חולים. הוא גם איים עליה שלא תספר לאיש על האלימות שהפנה נגדה, או שיפיץ תמונות אינטימיות שלה שהיו ברשותו.

רושרוש מואשם בסעיפים של רצח בכוונה תחילה, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, הדחה בחקירה בנסיבות מחמירות ושיבוש מהלכי משפט. בבקשה למעצר עד תום ההליכים נכתב כי רושרוש אישר שהסיע בערב הרצח את נגר ברכב של אחיו, אולם טען כי בטבריה נפרד ממנה ונסע למקום הנמצא בין מג'אר לעילבון. שם, לטענתו, ישב בצד הדרך עד שנסע אל ביתו אחרי חצות. במסגרת החקירה, המשטרה תפסה במכשיר הטלפון שלו הקלטות של נגר עת שהיו יחד טרם הרצח. בהמשך החקירה, לפי הבקשה להארכת המעצר, הוא לא שיתף פעולה עם החוקרים ולא ענה לשאלות.

תמיר אחיטוב, גיסה של נגר אמר כי המשפחה מתקשה לעכל את הדברים. "אנחנו בהלם וכואב לנו כואב לשמוע מה המפלצת עשתה לאחותינו, ביתנו וגיסתי". הוא סיפר כי המשפחה לא ידעה על הקשר בין השניים וכי ברגע שהתברר להם שרושרוש פגע בה הוגשה תלונה במשטרה ותהילה נלקחה לבית החולים. "לא קיבלנו מתהילה שיתוף פעולה מלא על מה שהיה", אמר. "התנהלה פה מערכת יחסים של ניצול. תהילה לא הייתה בקו הבריאות ולצערנו הרוצח ניצל את זה לרעתה. הוסתר מאיתנו הקשר. המשפחה עשתה כל מה שיכלה וקשה לנו".

נטלי, אחותה של נגר אמרה כי "אחותי תהילה הייתה בחורה מדהימה, הן אופייה והן ביופייה. אני רוצה שיזכרו אותה כפי שהייתה וכפי שהכרתי אותה, עדינה, טובת לב, תמיד דאגה לסובבים אותה, הייתה בעלת לב זהב רחב ומלאת שמחת חיים. אהבה את החיים, נהנתה מכל רגע ומעולם לא פגעה באף אחד. הייתה כזאת טהורה ותמימה. לצערי בן עוולה רצח אותה באכזריות שאין כדוגמתה, צריך להיות שטן כדי לעשות מעשה כה אכזרי".

פרקליטו של רושרוש עו"ד שמואל ברזני אמר בתום דיון הארכת המעצר כי "כתב האישום מזעזע, טרגדיה של ממש, לא רק למשפחה של המנוחה שאצלה זה לאבד את הילדה, אבל גם המשפחה של הנאשם עוברת ימים לא קלים. הנאשם כפר מכל וכל בכל אירוע אלים עם המנוחה. היתה ביניהם מערכת שלא הצדיקה כזה אירוע. אין מניע, גם לא בכתב האישום, ומציינים את זה במיוחד. בשלב הזה אנחנו לא מכירים את חומר החקירה, לא יודעים להגיד שום דבר ימינה או שמאלה, נלמד את הראיות ונוכל להגיב יותר לעומק".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ