ביהמ"ש גזר מאסר עולם על אטירסאו אנעלאם, שרצח את אשתו בחיפה ב-2018

אנעלאם הורשע בנובמבר בכך שארב לאשתו כשחזרה מהעבודה ודקר אותה פעמים רבות. בית המשפט קבע בנוסף כי יפצה את ארבעת ילדיהם המשותפים בסכום המלא האפשרי בחוק - כרבע מיליון שקלים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אנעלאם בבית המשפט המחוזי בחיפה, בנובמבר
אנעלאם בבית המשפט המחוזי בחיפה, בנובמברצילום: רמי שלוש

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום (רביעי) מאסר עולם על אטירסאו אנעלאם, שרצח את אשתו סיפראש אנעלאם ב-2018. בחודש נובמבר האחרון הורשע אנעלאם בכך שארב לאשתו, שהיתה אז בת 36, בעת שחזרה מהעבודה, ודקר אותה פעמים רבות.

רצח נשים בישראל: הסיפורים שמאחורי המספרים

מלבד מאסרו, בית המשפט קבע כי אנעלאם יפצה את ילדיו המשותפים עם סיפראש, בסכום המקסימלי הניתן בהליך פלילי - 258 אלף שקלים. לבני הזוג ארבעה ילדים, שהיו בני 18, 16, 11 וחמש בעת הרצח.

סיפראש אינעלם

בנובמבר הרשיע בית המשפט המחוזי בחיפה את אנעלאם, בן 44, ברצח אשתו סיפראש ביוני 2018. היחסים בין בני הזוג היו מעורערים במשך שנים, ואטירסאו עבר לגור בלוד בעוד סיפראש בת ה-36 נשארה לגור עם ילדיהם בחיפה. לפי כתב האישום, ב-10 ביוני החליט אטירסאו להרוג את אשתו. הוא נסע מלוד לחיפה כשהוא מצויד בסכין והמתין לה ברחוב. כשחזרה מעבודתה, הוא התנפל עליה ודקר אותה שמונה פעמים בכל חלקי גופה, עד שמתה.

בכתב האישום שהוגש נגד אינעלם ביולי 2018, נאמר כי "במעשיו, הנאשם המית את המנוחה בכוונה תחילה. לאחר שהחליט להמיתה, והמיתה בדם קר, בלי שקדמה התגרות מצד המנוחה בתכוף למעשה, בנסיבות בהן יכול היה הנאשם לחשוב ולהבין את תוצאות מעשיו ולאחר שהכין עצמו להמית את המנוחה והצטייד לשם כך בסכין".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ