תושב יפו הורשע ברצח אחותו משום ש"לא היה מרוצה מאורחות חייה"

סעיד אבו סרארי דקר למוות את אחותו הודא כחיל בביתם לפני ארבע שנים, והשופטים גזרו עליו מאסר עולם ושללו את האפשרות שהיה במצב נפשי מעורער. בעבר הורשע בשש עבירות אלימות, רכוש וסמים ונשלח למאסר

בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
זירת הרצח ביפו, ב-2016
בר פלג

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע היום (שלישי) את סעיד אבו סרארי ברצח אחותו הודא כחיל בביתם ביפו ב-2016. בהכרעת הדין, שניתנה פה אחד, קבעו השופטים כי אבו סרארי רצח את אחותו משום ש"לא היה מרוצה מאורחות חייה ומסירובה לחזור לבעלה". אבו סרארי דקר את אחותו בסכין 15 פעמים בחלקים שונים של גופה ונמלט מהמקום. הוא צפוי להישלח למאסר עולם, לאחר שהשופטים שללו את האפשרות שהיה במצב נפשי מעורער המפחית מאחריותו. 

רצח נשים בישראל: הסיפורים שמאחורי המספרים

אבו סרארי וכחיל, שהיתה גרושה ואם לארבעה, הסתכסכו עקב גירושיה של כחיל. על פי כתב האישום, אבו סרארי דקר למוות את כחיל בבית שבו גרו ביפו עם הוריהם, לאחר ויכוח שפרץ בינה לבין אביהם. לאחר הרצח מסרו הוריהם של השניים למשטרה כי אבו סרארי דקר את כחיל במהלך ויכוח, אך בהמשך חזרו בהם וסירבו להפלילו. חוקרי המשטרה ציינו כי כאשר ההורים עומתו עם בנם, הוא הביט בהם באופן מאיים והחל לדבר איתם בערבית. השופטים קבעו כי יש לתת אמון בגרסאותיהם הראשונות של ההורים.

בעבר הורשע אבו סרארי שש פעמים בעבירות אלימות, עבירות רכוש ועבירות סמים, ובגין שתיים מהן נאסר לשנתיים ושבעה חודשים במצטבר. עו"ד עופר אשכנזי, שמייצג אותו מטעם הסנגוריה הציבורית, מסר היום: "אנו לומדים את ההחלטה וככל הנראה נגיש ערעור לבית המשפט העליון". 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ