המשטרה: החשוד ברצח בת זוגו בירוחם הודה במעשה ושחזר אותו

בני הזוג, המשתייכים לקהילת העבריים, לא היו מוכרים לרשויות. נציג המשטרה אמר היום בדיון בבית המשפט כי החשוד פעל מתוך קנאה ועל רקע סכסוך ביניהם והעובדה כי היה מובטל

אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הנרצחת לטרישיה לני פוינטר על רקע ביתה
אלמוג בן זכרי

החשוד ברצח בת זוגו בירוחם הודה היום (שני) ברצח ושחזר אותו בחדר החקירות - כך נמסר מהמשטרה. מעצרו של החשוד, סקוט ניומן, הוארך בחמישה ימים. הוא חשוד כי רצח הבוקר את לטרישיה לני פוינטר בת ה-53 בביתה, בעת שיצאה לעבודה. נציג המשטרה אמר היום בדיון בבית המשפט כי ניומן פעל מתוך קנאה ועל רקע סכסוך ביניהם והעובדה כי היה מובטל.

רצח נשים בישראל: הסיפורים שמאחורי המספרים

בני הזוג, מקהילת העבריים, לא היו מוכרים לרשויות הרווחה - אך נגד ניומן נפתחו כמה תיקים במשטרה. לפי נציג המשטרה, הם היו בזוגיות בארבע השנים האחרונות. מאז תחילת השנה שעברה נרצחו 17 נשים בידי בני זוגן.

ניומן בדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בבאר שבע, היוםצילום: אליהו הרשקוביץ

עו"ד אלכס גאוסקין שמייצג את ניומן מטעם הסניגוריה הציבורית אמר כי "לחשוד אין עבר פלילי. הוא משתף פעולה עם החוקרים. לאור מצבו הנפשי בית המשפט הורה לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית ואנו נמתין לקבל את חוות הדעת הראשונית".

פוינטר עלתה לישראל מארה"ב בגיל שלוש. בן זוגה לשעבר ואבי ילדיה, נדיב בן עמיקם, אמר הבוקר כי הופתע מהמעשה, לאור היכרותו ארוכת השניים עם השניים. "מעולם לא היתה כל סוג של אלימות ביניהם או בינינו", אמר בן עמיקם, "לא היינו ביחד, אבל הוא הרג את אשתי. זה כל מה שאכפת לי. הילדים שלי משתגעים". מכרים אחרים של בני הזוג סיפרו כי לא ידעו על מקרי אלימות קודמים בבית המשפחה, אך אחת השכנות אמרה כי היחסים בין בני הזוג היו מתוחים לאחרונה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ