שרון פולבר

כתב אישום הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד מואיסיי ביניאשווילי, בן 76 מבת ים, בגין רצח אשתו מלכה ביניאשווילי, בת 69. ביניאשווילי נפצעה אנושות ממכת פטיש בראשה בסוף חודש שעבר ומתה מפצעיה בתחילת החודש.

לפי הפרקליטות, בסוף ינואר החליטה מלכה ביניאשווילי ללכת לחגיגת יום הולדת של אבי כלתם של השניים בניגוד לדעת בעלה, שלא רצה ללכת כיוון שהאירוע התקיים בשבת במסעדה לא כשרה. יום לאחר מכן שהו בני הזוג בדירה ובין השניים פרץ ויכוח. בזמן שהנאשם צפה באליפות אוסטרליה בטניס בטלוויזיה בסלון פרץ בין השניים ויכוח בנושא. לפי כתב האישום, הנאשם זעם על המנוחה שהיא עונה לו ומפריעה לו לצפות בטלוויזיה באליפות אוסטרליה בטניס. הוא רצה להשתיקה, ולכן החליט להמית אותה.

ביניאשווילי ניגש לסלון, הביא קרש חיתוך מעץ והחל לחבוט באמצעותו בראשה של אשתו, נטען בכתב האישום. במהלך התקיפה הצליחה מלכה לפתוח את החלון ושכנים שראו את המתרחש ושמעו את צעקותיה הזעיקו משטרה וצעקו לנאשם שיחדל ממעשיו. במקביל, שלושה עוברי אורח נוספים, רצו לדירה וניסו לפרוץ את הדלת, ללא הצלחה.

הנאשם המשיך במעשיו, הלך למטבח, לקח פטיש והכה באמצעותו בראשה שוב ושוב ללא הפסקה תוך שעוברי האורח שנדהמו מהמחזה שנשקף מהחלון ממשיכים לנסות לפרוץ לדירה ולצעוק לו שיעזוב את המנוחה. רק לאחר שאחד מהם צעק מבעד לדלת "לפתוח, משטרה!", חדל הנאשם מלהכות את אשתו שכבר היתה מחוסרת הכרה ופתח את דלת הדירה. עובר האורח השתלט עליו עד להגעת כוחות המשטרה למקום.

צוותים של מגן דוד אדום מצאו את המנוחה מחוסרת הכרה, במצב אנוש עם פגיעות ראש ומוח קשות. היא פונתה תוך החייאה לבית החולים וולפסון, ולאחר מכן הועברה לאיכילוב כשהיא מורדמת ומונשמת. יומיים לאחר מכן קבעו הרופאים כי המנוחה מתה מוות מוחי והיא נותקה ממכשירי ההנשמה.

השניים היו נשואים משנת 1955, ולהם שלושה ילדים משותפים. בכתב האישום כתבה התובעת, עו"ד שרית שמש מפרקליטות מחוז תל אביב: "הנאשם ביצע את המעשים בכוונה תחילה, לאחר שהחליט להמית את המנוחה והמיתה בדם קר בלי שקדמה התגרות בתכוף למעשה, בנסיבות שבהן יכול היה לחשוב ולהבין את תוצאות מעשיו, ולאחר שהכין עצמו להמית אותה או שהכין מכשיר שבו המית אותה". הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תם ההליכים המשפטיים נגדו.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

ליד בית הספר רוב בטקסס, היום

גם הטבח בטקסס לא ישנה את עמדת השופטים השמרנים בעליון בארה"ב

Businesswoman and businessman HR manager interviewing woman. Candidate female sitting her back to camera, focus on her, close up rear view, interviewers on background. Human resources, hiring concept

לפני ראיון עבודה בזום, היא קיבלה מייל: "מגזר ערבי, גם קושי בשפה"

קניות בגדים באינטרנט

אייפון בשקל: איך זה ששיטה של האקרים מהניינטיז עוד עובדת?

"מערבולת"

למרות שהסוף ברור מראש, הסרט הזה הוא כמו פטיש על הראש

לואיס המילטון

מרצדס ייצרה מכונית ש"קופצת כמו קנגורו". גם המילטון סובל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"