בת 21 נרצחה ברמת גן; בן זוגה הודה בחקירתו כי חנק אותה למוות

במשטרה מסרו כי הזירה הצביעה על אלימות קשה שהפעיל החשוד כלפי בת זוגו. הוא דקר גם את אמו, שנכנסה לבית לאחר הרצח וביקשה לדווח על כך למשטרה. הזוג לא היה מוכר לרשויות

בר פלג
בר פלג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הכניסה לבניין שבו אירע הרצח
הכניסה לבניין שבו אירע הרצחצילום: תומר אפלבאום
בר פלג
בר פלג

צעירה בת 21 נרצחה אמש (שבת) ברמת גן, ובן זוגה נעצר בחשד שחנק אותה למוות. בחקירתו הלילה הודה במעשה. מחקירה ראשונית עולה כי התקיפה אירעה בבית אמו של החשוד, שם הוא גר, וכי האם נכנסה לדירה לאחר הרצח וביקשה להתקשר למשטרה לאחר שסיפר לה על מעשיו. בתגובה, כך העידה האם במשטרה, הוא השתולל, חנק ודקר אותה בסכין מטבח. הוא נעצר בזירה, והיא פונתה לבית החולים במצב קל. הוא יובא היום להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

בני הזוג לא היו מוכרים לרשויות והשכנים המתגוררים בבניין אמרו כי לא שמעו בעבר על תקריות אלימות בין השניים. אחת השכנות ציינה כי היא מופתעת ותיארה את החשוד כאדם שקט. סנגורו של החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית, עו"ד אלעד רט, אמר כי ישנן אינדיקציות לכך שלמרשו ישנן בעיות נפשית וציין כי ייתכן שהמעשה בוצע בשל מצבו הנפשי.

קצין אגף חקירות ומודיעין במשטרת מרחב דן, סגן-ניצב רונן שמרי, סיפר כי הזירה הצביעה על אלימות קשה שהופעלה כלפי הצעירה. "כל כיווני החקירה נבדקים ויש מספר עדויות שכבר גבינו ושפכו אור, כך שאנחנו פחות או יותר יודעים מה היה ביניהם", אמר.

לפי מעקב "הארץ", שבע נשים נוספות נרצחו מתחילת השנה בישראל, שלוש מהן באפריל ובמאי. לפני כשבועיים נרצחה טטיאנה חייקין, בת 50, בבת ים. בן זוגה התקשר למשטרה ודיווח שרצח אותה. ימים אחדים לפני כן נרצחה בחולון מאסטאוול אלאזה, בת 31, ובעלה הודה במעשה למחרת. בחודש שעבר נרצחה מרוואת דסוקי, בת 42 בלוד, לעיני בעלה ותושב העיר נעצר בחשד למעורבות במעשה.

שוטרים בסמוך לבניין שבו אירע הרצחצילום: תומר אפלבאום

לפי משרד הרווחה, מאז שהחלה התפרצות הקורונה דווח על ארבעה מקרי התאבדות בעקבות אלימות במשפחה. כמו כן, מספר התלונות על אלימות במשפחה שהגיעו למשרד הרווחה במחצית השנייה של אפריל גבוה פי ארבעה מאשר בחודש הראשון להגבלות התנועה. לפי הנתונים, מרבית הפניות עסקו באלימות נגד נשים ובאלימות נגד ילדים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ