שלושה קרובי משפחה של בת 21 מחורה הואשמו ברציחתה, אף שגופתה לא נמצאה

אביה, אחיה ואחיינה של הקורבן עצורים במשך יותר מחודש בחשד לרצח. גם אמה וגיסתה נעצרו במהלך החקירה. לפי המשטרה, קרובי המשפחה יצקו בטון בזירת הרצח כדי להעלים ראיות

אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
המקום שבו לפי החשד נרצחה עמרני
המקום שבו לפי החשד נרצחה עמרניצילום: דוברות המשטרה
אלמוג בן זכרי
אלמוג בן זכרי

הפרקליטות הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד שלושה תושבי חורה שבנגב בגין רצח קרובת משפחתם. הנרצחת, ניבין עמרני, בת 21, נעלמה ב-28 במארס. כתב האישום הוגש נגד אביה המלאן עמרני, אחיה נעמן אלחויטי ואחיינה נאסר עמרני. השלושה מואשמים ברצח בנסיבות מחמירות ובשיבוש מהלכי משפט. הרצח היה תחת צו איסור פרסום עד הבוקר.

לפי כתב האישום, השלושה רצחו אותה מפני שרצתה לחזור לבעלה לשעבר. השלושה מואשמים כי דקרו למוות את עמרני באמצעות סכין, העלימו את גופתה, ויצקו במקום בטון כדי להעלים ראיות.

נבין עמרני

המידע אודות הרצח התקבל במשטרה ב-17 באפריל, לאחר קטטה שאירעה בחורה. אחיה של עמרני סיפר לשוטרים שהגיעו למקום כי קרובי משפחתו תקפו אותו מפני שהם חוששים שיספר למשטרה שרצחו את אחותו. אח זה לא היה עד לרצח וידע עליו מפי אמו.

למחרת עצרה המשטרה חמישה קרובי משפחה של עמרני - הוריה, אח נוסף שלה, גיסתה והאחיין שלה. האם והגיסה שוחררו לאחר יותר משלושה שבועות במעצר. שלושת קרובי המשפחה האחרים עדיין נמצאים במעצר.

חיפושים אחר גופתה של עמרניצילום: דוברות המשטרה

בבקשה להארכת מעצר הנאשמים כתבה הפרקליטות כי המטפלת של האמא תיארה בפני המשטרה את הרצח לפרטים וציינה מה היה חלקו של כל אחד מהנאשמים במעשה. היא גם ערכה שחזור והתעמתה עם הנאשמים. עוד נכתב כי האם ניסתה לעזור לבתה, אך היא הוכתה והורחקה מהמקום באיומי מוות.

הרצח התרחש בחצר הבית ולאחר מכן, לפי החשד, לקחו קרובי המשפחה את גופתה במכונית, שנעלמה לאחר מכן. במהלך החקירה שברה המשטרה את הבטון בחצר הבית ואיתרה מתחתיו ממצאים שחיזקו את העדויות. בין היתר, נמצא דם במקום שבו לפי החשד אירע הרצח. במקביל נערכו חיפושים כדי למצוא את הגופה, ללא הצלחה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ