בנט השווה בין מפגעי דומא לשמאל הקיצוני: "לא מכירים בלגיטימציה של מדינת ישראל"

בהרצאה לסטודנטים ברחובות אמר שר החינוך כי הקיצונים בשני הצדדים פועלים מתוך ייאוש, והזכיר את מנכ"ל משרד החוץ לשעבר אלון ליאל כתומך בארגון "שוברים שתיקה"

ירדן סקופ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים119
ירדן סקופ

שר החינוך השווה היום (חמישי) בין לבין השמאל הקיצוני, ואמר כי שני הצדדים פועלים מתוך ייאוש ואי הכרה בלגיטימציה של מדינת ישראל. 

במהלך שיעור שהעביר בנט לסטודנטים במרכז האקדמי פרס ברחובות, הסביר השר שישנה חלוקה בישראל בין הרוב הציוני שמאמין במדינה, לבין מיעוט פסימי של קיצוניים שלא מכירים בלגיטימציה של מוסדות השלטון. "יש חלוקה יותר חשובה, וזו חלוקה בין הרוב הציוני האופטימי שמאמין במדינת ישראל, לבין מיעוט מיואש, מיעוט קיצוני. הייתי קורא להם התבהלנים. בין הרוב האופטימי לבין התבהלנים, מימין ומשמאל", אמר בנט. "כי מה בעצם אנחנו רואים? מי שהולך ועושה תג מחיר, ואתה קורא את החומרים שלהם, למה הוא עושה תג מחיר? למה עשו את דומא? המטרה לא היתה רצח, זה רק האמצעי. יש להם עמדה, הם לא מכירים בלגיטימציה של מדינת ישראל, הם התייאשו מלשכנע את עם ישראל בעמדה שלהם, אז הם הולכים ורוצים להפיל את הבית שלנו עלינו. כשקוראים בחומרים של קבוצה מאוד מאוד קטנה, קבוצת המרד, הם נקראים, הם התייאשו מלשכנע את עם ישראל בדרך ולכן הם הולכים ומנסים לשרוף את ביתנו עלינו, להביא את העולם עלינו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ