בשביל נתניהו ובנט, לכל פינוי יש מוצאי פינוי

הריסת עמונה תהיה רשומה על שמם של רה"מ ושר החינוך. זה אסונם, זה מזלם ■ התנהלות ניר ברקת בירושלים היא רק קדימון למה שיעולל כשר ■ האלופים במיל' לא רואים עתיד אצל לפיד ■ ומה היה אומר שרון האב על התבטאויות הבן

יוסי ורטר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בין 13 ל–14 ימים בחודש הזה, הקצר בחודשי השנה, ראש הממשלה לא יחתום על טופס נוכחות במשרדו. הוא ידלג בין שלוש יבשות ושלוש מדינות. בשבוע הבא ייצא לפגוש את ראשת ממשלת בריטניה, תרזה מיי. לאחר מכן יגיע לביקור הכה מצופה ומסקרן אצל הנשיא דונלד טראמפ בבית הלבן, ומיד בשובו יארוז שוב ויקפוץ לאוסטרליה.

עם הבשלת החקירות נגדו והפיכתן לרשמיות וגלויות, הערכנו כאן שנתניהו ישאף לצמצם ככל האפשר את היעדרויותיו מהמולדת כדי לא לאבד קשר עין עם המתרחש בחדרי החקירות ובמשרדי הפרקליטות. ובכן, מתברר שההפך הוא הנכון. האיש נראה כמי שאחוז בטרפת נסיעות. אחרי שבחודש שעבר הורה לשריו להחרים את בריטניה שהיתה שותפה במגעים החשאיים לקידום החלטה 2334 במועצת הביטחון, ותמכה בה, הוא שכח וסלח. המזוודות הורדו מהבוידעם, ולא ישובו לשם כל כך מהר. אולי הוא מחפש מפלט ממציאות חייו המלחיצה והלא סימפתית כאן, באווירה הבינלאומית הנוחה יותר. איש בורח מחקירה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ