פרשנות

דחיית השימוע לא צפויה למלט את נתניהו מכתב אישום, עם העמדה לדין או בלי

הפיצוץ במו"מ הקואליציוני גרם לרה"מ לאיים בבחירות חוזרות, אבל איש לא קונה זאת ■ כחול לבן ויתרה על מבקר מדינה חריף ויסודי, הם מעדיפים שאותו אדם יסנדל את נתניהו בכנסת ■ בבלפור מתחילים להתגעגע לבנט ■ ומה חדש אצל מירי רגב

יוסי ורטר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יוסי ורטר

החלטתו של אביחי מנדלבליט להעניק לבנימין נתניהו דחייה ולקבוע את מועד השימוע בעוד כארבעה חודשים נתפסה במבט ראשון כהתקפלות נוספת של היועץ.

אפשר וראוי לומר — הרקורד של היועץ בסאגת תיקי רה"מ אינו לתפארת אכיפת החוק. לכל אורכה של הדרך, מתחילת החקירות עד ימינו אנו, נהג מנדלבליט בחשוד הסדרתי ברכות מופלגת (ובתיקיו — בהססנות רוויית חששות) באינספור צמתים. התוצר הסופי, שפורסם ערב הבחירות, היה דל קלוריות. עבירות שוחד שהיו מוסכמות על עשרות החוקרים ובכירי הפרקליטות נעלמו. נותרה רק אחת, בתיק 4000. לשרה נתניהו הוא סגר תיקים בסיטונות, בלי לנמק. כעת, בהנחייתו, אנשיו מתבזים ומתחננים בפני הגבירה שתואיל בטובה לשלם מקצת מ–350 אלף השקלים שחלבה במרמה — בעוד מי שנתפס מבריח שני בקבוקי וויסקי במכס נדרש להשאירם מאחור ומושת עליו קנס כספי גבוה ממחירם. פרשת נתן מיליקובסקי ומניות הפלדה עדיין אינה נחקרת, משום מה. תמיהות על גבי שאלות. אין תמה על כך שהיועמ"ש נראה בעיני המפקפקים בו שברירי ופגיע יותר מקובי מרימי שלנו. מזלו של נתניהו שבלשכת אוכף החוק הראשי לא יושבים היום , יצחק זמיר או . אצלם, התעלולים והתעתועים של החשוד ועורכי דינו היו נקטמים באיבם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ