בערב יום הזיכרון: בר מצווה לנכדו של סגן השר לשעבר

אמש התקיים בירושלים האירוע לכבוד נכדו של מאיר פרוש, בהשתתפות אישי ציבור ורבנים. מקורבי פרוש אמרו כי הוא לא היה מעורב בארגון החגיגה

יאיר אטינגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יאיר אטינגר

ערב יום הזיכרון לא מנע אמש (שלישי) ממספר משפחות חרדיות לחגוג אירועים ושמחות, וכך עשתה גם משפחת פרוש הירושלמית. באולם חסידות קאליב, בשיכון חב"ד בירושלים, נערכה חגיגת בר המצווה לנכדו של מי שהיה עד לא מזמן סגן שר החינוך וחבר כנסת, מאיר פרוש.

חתן השמחה הוא נחום יואל עליאס, בן לבתו הבכורה של פרוש, המתגוררת עם משפחתה בארה"ב. המשפחה באה לחגוג בישראל את בר המצווה בצניעות, כך סיפרו האורחים. בסביבתו של פרוש אמרו, כי לא היתה לו מעורבות כלשהי בארגון החגיגה, וגם לא בקביעת התאריך, ומכל מקום היה מדובר ב"סעודה צנועה, ללא תזמורת וללא מוסיקה בכלל, עם מספר מצומצם מאוד של משתתפים". עם זאת, לאירוע הגיעו אישי ציבור ורבנים חרדים, הקשורים לפרוש, ובהם גם חברי כנסת וחברי מועצות חרדים.

מקורב למשפחה סיפר ל"הארץ", כי כבר "לפני מספר ימים פרוש שם לב לעובדה שהבר מצווה נופלת על ערב יום הזיכרון. הוא לא שם לב לזה בזמן, משום שהשנה הקדימו את יום הזיכרון ויום העצמאות ביום. אחרי שהוא שם לב לזה, כבר היה מאוחר מלהזיז את החגיגה, ומכל מקום זה לא היה בשליטתו". אחד האורחים הדגיש, כי במקום נכחו כ-40 איש, ואילו מקורב אחר אמר, כי הסיפור נובע מתום לב, וכי "לא ראוי לעסוק בזה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ