לפיד ינסה לשקם את תדמיתו בשיחת וידאו עם הגולשים בפייסבוק

הווידיאו צ'ט מתווסף לבליץ תקשורתי של שר האוצר שכלל ראיונות לשלושת ערוצי הטלוויזיה בשבוע שעבר ושתי תחנות רדיו השבוע

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהונתן ליס
יהונתן ליס

בצל הירידה החדה בפופולריות שלו, ינסה הערב (חמישי) שר האוצר, יאיר לפיד, לנסות ולשקם את תדמיתו הציבורית באמצעות שיחת וידיאו צ'ט עם הגולשים בפייסבוק. לאחר שבקמפיין הבחירות שלו שימשה הרשת החברתית תפקיד מרכזי בקשר עם קהל אוהדיו, ינסה לפיד לשוב למדיום זה, הפעם לאחר שספג מהציבור ביקורת חריפה על מבנה התקציב והפגיעה במעמד הביניים.

"לפיד הוא אשף תקשורת", אמרו גורמים באופוזיציה, "במקום להחליט על שינוי במבנה התקציב, הוא מעדיף לנסות ללטף את התומכים כדי למזער נזקים". אלה הוסיפו כי "למרות זאת, טוב וחשוב שלפיד מתייצב מול הציבור ולא חושש להגן על ההחלטות שלו. אחרי הכל, מדובר בהתנהגות ציבורית ראויה".

הווידיאו צ'ט הוא האירוע התקשורתי האחרון, בינתיים, של לפיד במסגרת בליץ תקשורתי שכלל ראיונות לשלושת ערוצי הטלוויזיה בשבוע שעבר ושתי תחנות רדיו השבוע. סקר "הארץ" שיפורסם מחר מגלה שמעמדו של לפיד נמצא בשפל המדרגה. שביעות הרצון מתפקודו היא 19% בלבד, וזאת לעומת לא פחות מ-53% מהציבור שאינם שבעי רצון.

יאיר לפידצילום: אמיל סלמן

בסביבתו של שר האוצר הבהירו היום כי השיחה היא המשך ישיר לווידיאו צ'טים שערך לפיד במהלך קמפיין הבחירות, והם לא רואים בצ'ט הנוכחי אירוע יוצא דופן. משעות הבוקר פנה לפיד אל הגולשים בעמוד הפייסבוק שלו וקרא להם להעלות שאלות בנושא התקציב לקראת השיחה.

"הערב בעשר אהיה כאן כדי לדבר אתכם על התקציב, פנים מול פנים ובלי מתווכים, בווידיאו צ׳ט חי פה בעמוד", כתב לפיד. "עבור מי שרוצה לשאול שאלות, להעלות טענות, לברר מה המשמעות של מונחים כמו 'דירוג האשראי' ו'יעד הגרעון' לחייו, או להבין איך הרפורמות שעשינו ישנו את חייו של האדם העובד לטובה כבר בזמן הקרוב, זו הזדמנות טובה לדבר. אתם תכתבו את השאלות בפוסט שיעלה כאן לקראת השידור ואני אספק את התשובות".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ