נתניהו שוחרר מבית החולים: "מרגיש טוב מאוד"

בשעות בהן היה ראש הממשלה מאושפז מילא את מקומו שר הביטחון יעלון. ראש הממשלה יעבוד מהבית לפחות עד סוף השבוע

ברק רביד - צרובה
ברק רביד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ברק רביד - צרובה
ברק רביד

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שוחרר אחר הצהריים (ראשון) מבית החולים הדסה עין כרם שם עבר במהלך הלילה ניתוח לתיקון בקע טבורי. לפני שעזב את בית החולים עבר נתניהו בדיקות נוספות בהן נמצאו כל המדדים הבריאותיים תקינים. לשכת ראש הממשלה מסרה כי בצאתו מבית החולים אמר נתניהו כי הוא "מרגיש טוב מאוד".

הבוקר הוחזרו מלוא הסמכויות לנתניהו אחרי כשמונה שעות שבהן שימש שר הביטחון משה (בוגי) יעלון ראש הממשלה בפועל. עם זאת, נתניהו צפוי להישאר במנוחה ולעבוד מביתו עד יום חמישי לפחות בהמלצת רופאיו.

בהודעה שפרסמה לשכת ראש הממשלה לפני הצהריים נמסר כי נתניהו עבר הבוקר בדיקות בעקבות ניתוח הבקע שעבר בלילה. לאחר הבדיקה התקיימה שיחה בין מנהל בית החולים הדסה עין כרם, ד"ר יובל וייס, שבדק את נתניהו לבין מזכיר הממשלה, אביחי מנדלבליט, במהלכה נמסר כי אין מניעה רפואית להחזיר לראש הממשלה את סמכויותיו.

נתניהו אמר בהודעה שפרסמה לשכתו כי הוא מודה לצוות הרפואי בבית החולים ולאזרחים שהתעניינו בשלומו. "אני ממשיך לדאוג כל הזמן לשלומכם ולביטחונכם", צוטט נתניהו בהודעת לשכת ראש הממשלה.

אתמול אושפז נתניהו בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים לאחר שחש כאבים בבטנו. לאחר שבדיקת סי-טי שנערכה לו גילתה כי הוא סובל מבקע טבורי הוחלט לנתחו במהלך הלילה. הניתוח, שערך כשעה, בוצע בהרדמה מלאה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ