ח"כ בן אליעזר צפוי לעבור ניתוח השתלת כליה

המועמד לנשיאות מטעם מפלגת העבודה אמר היום כי מדובר בהליך פשוט. אחד משני התורמים הפוטנציאליים הוא בנו של בן אליעזר

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יהונתן ליס
יהונתן ליס

מועמד מפלגת העבודה לנשיאות, ח"כ בנימין (פואד) בן אליעזר, צפוי לעבור בקרוב ניתוח השתלת כליה. בסביבתו של בן אליעזר בן ה-78 אמרו בסוף השבוע כי מועד הניתוח עדיין לא נקבע והוא עשוי להתקיים בתוך שבועות אחדים, עוד לפני הבחירות לנשיאות ביוני.

"אין דחיפות להשתלה. מדובר בניתוח בחירה לשיפור איכות החיים״, אמרו היום בלשכתו. שני תורמים פוטנציאליים, בהם אחד מבניו של בן אליעזר, כבר אותרו. הליקוי בתפקוד הכליה, המצריך את ניתוח ההשתלה, התגלה לפני חודשים אחדים.

בן אליעזר התייחס היום לניתוח הצפוי באירוע שבתרבות בקרית ביאליק. "זה אחד הדברים הכי פשוטים שקיימים היום בטכנולוגיה הרפואית", סיפר בן אליעזר. "אתה במשך שעה הולך, עושה את הדבר הזה, שבוע ימים נח ואחר כך אתה יוצא לחופשי". בן אליעזר הוסיף כי "יש כבר תורם והכל בסדר. יש שניים, אחד מהם אני פוגש כל יום, זה אחד הילדים״.

בשנת 2011, בן אליעזר אושפז לתקופה של למעלה מחודש לאחר שנפגע מחיידק טורף ועלה חשש לחייו. הוא החלים, שמר מאז על אורח חיים בריא, והשיל קרוב ל-40 ק"ג ממשקלו. בחודשים האחרונים, חרף מצבו הרפואי, שמר על שגרת עבודה וניהל את הקמפיין לבחירתו לנשיאות המדינה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ