בהוראת היועמ"ש |

אולמרט מסר עדות על טענותיו 
כי ברק לקח שוחד של מיליונים

ראש הממשלה לשעבר מסר באחרונה עדות בנוגע לדברים שאמר על אהוד ברק לשולה זקן, לפיהם ברק מעורב בעסקאות נשק שביצעו חברות ישראליות

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

מסר באחרונה עדות בנוגע לדברים שאמר על אהוד ברק לשולה זקן. הדברים — שנשמעו בהקלטות שהעבירה זקן לצוות החקירה, במסגרת המגעים לחתימת הסכם עדת מדינה — העלו .

, נקרא אולמרט בימים האחרונים למשרדי יחידת להב 433 בלוד, על מנת למסור את עדותו. בהקלטות נשמע אולמרט כשהוא טוען שברק לקח שוחד של מיליונים בתיווך של עסקאות נשק, באמצעות גיסו, עורך הדין דורון כהן: "הוא יגמור בבית סוהר, תזכרי מה שאני אומר לך, שולה... היה אצלי ראש המוסד... כולם באים אליי... הוא לוקח שוחד במיליונים ובעשרות מיליונים. הוא לוקח מכל עיסקת נשק קופון. אין עסקת נשק שישראל עושה...כולם מדברים על זה", אמר.

בתשובה לשאלת זקן, מי עורך הדין בעסקאות האלה, השיב אולמרט: "הגיס שלו, דורון כהן. הוא שותף שלו בחברה. הם עושים את זה בחשאיות גמורה. רק שניהם. דורון מחביא את הכסף בשווייץ, או באיזשהם מקומות, כי הוא משרד עורכי דין וכו׳ והוא מעביר את זה לחברה שבה שמו של ברק לא מופיע או שהוא שותף שלו".

וטען שהם נאמרו "על ידי אדם שנמצא במצוקה". גם ראש המוסד הנוכחי תמיר פרדו הכחיש את הדברים. לפי ערוץ 2, ראש המוסד לשעבר מאיר דגן הכחיש אף הוא את הדברים בשיחות סגורות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ