ח"כ שרון גל הודיע על התפטרותו מהכנסת: "כעיתונאי אוכל להביא את יכולותיי לידי ביטוי בצורה טובה יותר"

בהודעת ההתפטרות, שבאה פחות מחצי שנה לאחר הבחירות, כתב שרון גל: "ניתנה לי הזדמנות לנסות ולקדם את האג'נדה שלי מתוך הכנסת. שמחתי על ההזדמנות וניצלתי אותה בצורה המיטבית בעת כהונתי"

יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שרון גל במליאת הכנסת
יהונתן ליס

ח״כ שרון גל הודיע היום (רביעי) על התפטרותו מהכנסת. גל ציין בהודעתו כי "כמי שהיה עיתונאי בעל אג׳נדה, ניתנה לי לפני הבחירות האחרונות הזדמנות לנסות ולקדם אותה מתוך הכנסת כחלק מסיעת ישראל ביתנו. שמחתי על ההזדמנות וניצלתי אותה בצורה המיטבית בעת כהונתי". את מקומו של גל ימלא מנכ"ל משרד הקליטה לשעבר עודד פורר.

גל ציין בהודעתו כי "כחבר-כנסת מן השורה בסיעת אופוזיציה, דוקא כעיתונאי אוכל להביא את יכולותיי לידי ביטוי בצורה טובה יותר ומשהגעתי למסקנה הזו החלטתי לעשות את הצעד כבר עכשיו".

גל הודה "ליו״ר ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, על האמון שנתן בי ולעמיתיי בסיעה ובכנסת על הזכות לעבוד לצידם. אמשיך לתרום ולקדם את הדברים שאני מאמין שהם לטובת מדינת ישראל גם בהמשך הדרך".

ח"כ שרון גל הודיע על הצטרפותו למפלגת ישראל ביתנו בינואר השנה לאחר שהגיש במשך כמה שנים את התכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10, את תכנית הבוקר ברדיו תל אביב ותכנית ערב בערוץ 20. לאחר החגים ישוב גל לטלוויזיה ויגיש תכנית כלכלית חדשה בערוץ 20.

ח"כ ליברמן הגיב על התפטרותו של גל ואמר כי ״אני מצטער על החלטתו לפרוש מן הכנסת, אך אני מכבד את העובדה כי גל פועל על פי צו מצפונו, ומתוך כוונה להביא את יכולותיו לידי ביטוי בצורה המירבית". ליברמן הוסיף כי "גל השתלב בישראל ביתנו בצורה טובה ותרם למפלגה ואני מודה לו על כך״.

הבוקר הודיע גם שר החינוך לשעבר שי פירון (יש עתיד) על פרישתו מהחיים הפוליטיים. פירון יעבור לשמש בתפקיד חינוכי בכיר. במקומו ייכנס לכנסת אלעזר שטרן, שעבר מהתנועה ליש עתיד לפני הבחירות האחרונות.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ