נתניהו: יש קמפיין הדלפות שנועד להטעות את הציבור ולעוות את התמונה האמיתית

ראש הממשלה התייחס לפרסומים אודות קשריו עם מו"ל "ידיעות אחרונות", נוני מוזס, ואמר: "אל תמהרו עם החגיגות. נמשיך להוביל את המדינה עוד שנים רבות". בשעות אלה נחקר מוזס במשטרה

ברק רביד - צרובה
ברק רביד
ברק רביד - צרובה
ברק רביד

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר הבוקר (ראשון) כי "יש קמפיין של הדלפות מגמתיות שנועדו להטעות את הציבור ולעוות את התמונה האמיתית כאילו היו כאן עבירות שלא היו והדברים הללו יתבררו בהמשך". את הדברים אמר נתניהו בישיבת שרי הליכוד. 

נתניהו אמר כי "מטבע הדברים, אני לא יכול להיכנס לגופם של דברים", והוסיף: "כמו שאמרתי ואתם כבר יודעים: לא יהיה כלום כי אין כלום. ראיתי את תהלוכות השמאל במוצ"ש. אני חוזר ואומר לחברינו באופוזיציה - אל תמהרו עם החגיגות. אנחנו נהיה פה ונמשיך להוביל את המדינה עוד שנים רבות".‎‏

נתניהו בישיבת הממשלה, הבוקרצילום: RONEN ZVULUN/רויטרס

מוזס דן עם נתניהו בזהות העיתונאים שיסקרו אותו: "צריך לדאוג שתהיה רה"מ" עורך ידיעות אחרונות: אם נוני מוזס היה מנסה להפוך את הקו של העיתון היינו עוזבים כולנו | נתניהו הבטיח למוזס מפורשות לפעול למענו: ״אפשר לחוקק את זה, נקים ועדה מיוחדת״הטריק של נתניהו לקידום חוקים שנויים במחלוקת בתחום התקשורת | נתניהו אמר למוזס שאם יכתוש אותו לפני הבחירות, הוא יטפל בו |שותפי הסוד לחקירות נתניהו: האנשים שהצליחו להפתיע גם את ראש הממשלה | נתניהו מרגיש שהאדמה רועדת תחת רגליו, אך הוא לא מתכוון לעזוב בשקט / יוסי ורטר | ההזדמנות ההיסטורית של מנדלבליט / גידי וייץ | שאלות ותשובות: מתי טובה לראש הממשלה הופכת לשוחד?

בשעות אלה נחקר במשטרה מו"ל "ידיעות אחרונות", נוני מוזס, בעניין קשריו עם נתניהו. בידי המשטרה הקלטות המעידות לכאורה על עסקה שנרקמה בין השניים, במסגרתה עיתון "ידיעות אחרונות" ירכך את יחסו לנתניהו, ובתמורה יביא ראש הממשלה להחלשתו של "ישראל היום".

נוני מוזס בכניסתו ליחידת להב 433, היוםצילום: טליה קדוש, וואלה! NEWS

אמש דיווח גיא פלג בערוץ 2 כי מוזס ונתניהו דנו בזהות העיתונאים והפרשנים שיעניקו  סיקור אוהד יותר לרה"מ מעל דפי העיתון. על פי הציטוטים שחשף פלג, מוזס אמר לנתניהו כי "צריך לדאוג שתהיה ראש ממשלה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ