אחרי האיום בתביעה, ח"כ אמסלם מבהיר: אם מילצ'ן נפגע מדבריי, אני מצר על כך

אמסלם שלח מכתב לעורך דינו של המפיק ההוליוודי ובו כתב כי דבריו לפיהם מילצ'ן "רוצה להשפיל את ראש הממשלה" הם בגדר הבעת דעה ולכן חלה עליו חסינות כחבר כנסת

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ח"כ דוד אמסלם, בחודש שעבר
יהונתן ליס
יהונתן ליס

אחרי האיום בתביעה, חבר הכנסת דוד אמסלם (הליכוד) שיגר הבוקר (רביעי) מכתב לעורך דינו של המפיק ההוליוודי ארנון מילצ'ן, שבו כתב כי אם מילצ'ן נפגע מאמירותיו - הוא מצר על כך. המכתב נשלח בתגובה לפנייה שקיבל מעורך הדין, עו"ד בעז בן צור, שבה נדרש להתנצל על התבטאויותיו בנוגע למילצ'ן תוך 48 שעות, ולא - יתבעו אותו.

במכתב מדגיש אמסלם כי הדברים שאמר היו בגדר הבעת דעה ולכן חלה עליו חסינות של חבר כנסת. טענת עורך הדין נגעה לכך שאמסלם אמר בראיונות שונים כי אם הפרסומים אודות מילצ'ן נכונים, אז המפיק ההוליוודי מנסה לפגוע בראש הממשלה וכי הוא "איש בזוי... הרוצה להשפיל את בנימין נתניהו".

במכתבו, כתב אמסלם כי "מושמעת מזה זמן הטענה, הראויה כשלעצמה לדיון ציבורי, ולפיה אפשר שמאחורי החקירה עומדים גורמים בעלי עניין לפגוע בראש הממשלה ולסכל את כהונתו". לפי אמסלם, "כל שאמרתי בראיונות אליהם התייחסת במכתבך היה בגדר 'הבעת דעה' אודות אותם עניינים בעלי חשיבות ציבורית, ומשכך, ונוכח הבהרתי כי אין לי כל ידיעה אודות פרטי החקירה ופרטי העדות שמסר לכאורה מר מילצ'ן, אין לראות בדבריי משום לשון הרע".

את המכתב חותם אמסלם: "אבקש להוסיף שלמרות האמור לעיל, אם מר מילצ'ן רואה את עצמו נפגע מכך באופן אישי, אני מצר על כך". 

בפנייה לאמסלם נכתב כי בראיונות שנתן לכלי התקשורת "טענת כי מטרתו של מר מילצ'ן היא להשפיל את ראש הממשלה... הנך נדרש לחזור בך בתוך 48 שעות מהתבטאויותיך נגד מר מילצ'ן, להתנצל בפומבי עליהן ולחדול לאלתר מלהשמיע דברי בלע שקריים נוספים בעניינו של מר מילצ'ן. ככל שלא תיענה לבקשה זו, ינקוט מר מילצ'ן באמצעים משפטיים, ובכלל זה יפנה לערכאות המוסמכות ויתבע ממך את מלוא נזקיו".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ