נתניהו התנצל על אמירתו על "הגן המזרחי": "מחובר בנימי נפשי לכל עדות ישראל"

כשנשאל על ידי שר האוצר כחלון מדוע חזר בו מהסיכום שהיה ביניהם בנוגע לתאגיד השידור, השיב ראש הממשלה: "קפץ לי הגן המזרחי". היום כתב בטוויטר כי לא היתה לו כוונה לפגוע באיש

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתניהו במשרד ראש הממשלה, השבוע. הגן המזרחי הוזכר בהקשר של העימות בינו לבין כחלון
"הארץ"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התנצל היום (שישי) על התבטאותו בנוגע ל"גן המזרחי". בציוץ בטוויטר כתב נתניהו כי הוא מתנצל על אמירתו והוסיף: "לא היתה לי כוונה לפגוע באיש. אני מחובר בנימי נפשי לכל עדות ישראל ומוקיר את תרומתן הכבירה למורשת עמנו ולבניין ארצנו".

דבריו של נתניהו על הגן המזרחי נאמרו בהקשר של המשבר בינו ובין שר האוצר משה כחלון סביב מועד תחילת שידורי תאגיד השידור הציבורי. אתמול, בישיבת ראשי הקואליציה, סיכמו השניים כי פתיחת התאגיד לא תידחה, והוא יתחיל לשדר כמתוכנן ב-30 באפריל. כחלון שאל בישיבה את נתניהו מדוע ביקש שלשום שוב לדחות את פתיחת שידורי התאגיד, לאחר שכבר היה סיכום ביניהם בנושא, ונתניהו השיב: "קפץ לי הגן המזרחי".

באותה ישיבה סוכם גם כי חוק התקשורת החדש שמקדם נתניהו אכן יקודם, בתיאום עם כל מפלגות הקואליציה. לפי הערכות, החוק לא יעבור כפי שהוא ויוכנסו בו שינויים - בין היתר, בסעיפים המעניקים שליטה פוליטית משמעותית לממשלה ולשר התקשורת.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ