סקר ערוץ 10: מפלגת הליכוד מובילה עם 26 מנדטים, יעלון לא עובר את אחוז החסימה

הסקר חוזה 25 מנדטים ליש עתיד, ו-13 מנדטים לבית היהודי ולרשימה המשותפת. המחנה הציוני מקבלת 10 מנדטים, כולנו וש"ס שישה. בסקר ערוץ 2 מהשבוע שעבר יעלון קיבל ארבעה מנדטים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתניהו ויעלון, ב-2015
נתניהו ויעלון, ב-2015צילום: ליאור מזרחי

אם הבחירות היו נערכות היום, מפלגת הליכוד היתה הגדולה ביותר עם 26 מנדטים, לעומת 25 מנדטים למפלגת יש עתיד - כך על פי סקר שפורסם הערב (שישי) בחדשות ערוץ 10. כמו כן חוזה הסקר כי אם שר הביטחון לשעבר משה יעלון יקים מפלגה, היא לא צפויה לעבור את אחוז החסימה.

הסקר מעניק למפלגת הבית היהודי 13 מנדטים, וכך גם לרשימה המשותפת. המחנה הציוני זוכה ל-10 מנדטים, וישראל ביתנו, יהדות התורה ומרצ זוכות כל אחת לשבעה. בנוסף, מפלגת כולנו ומפלגת ש"ס מקבלות שישה מנדטים. יעלון, שהכריז לפני כשבועיים כי יקים מפלגה בראשותו לקראת הבחירות, מקבל על פי הסקר הנוכחי רק 2.5% אחוז מהקולות, ועל כן לא עובר את אחוז החסימה.

הסקרים שפורסמו לאחרונה הציגו מאבק צמוד בין הליכוד ליש עתיד. בסקר ערוץ 2 שפורסם בשבוע שעבר הובילה יש עתיד עם 26 מנדטים, לעומת 22 מנדטים לליכוד, כשמפלגתו הפוטנציאלית של יעלון מקבלת ארבעה מנדטים. סקר רשת ב' מאותו שבוע העניק לליכוד 26 מנדטים וליש עתיד 22, וסקר של חדשות 10 בדצמבר העניק ליש עתיד 27 מנדטים לעומת 23 לליכוד.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ