סקרים: פרץ וגבאי מביאים מספר דומה של מנדטים, כחלון מתאושש

לפי סקר של חדשות 2, העבודה בראשות פרץ תקבל 15 מנדטים ועם גבאי היא תזכה ב-14. כולנו של משה כחלון מקבלת 11-10 מנדטים, לאחר שבסקרים קודמים הידרדרה לשישה

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פרץ וגבאי, השבוע
פרץ וגבאי, השבועצילום: מוטי מילרוד

סקר שפורסם הערב (רביעי) בחדשות ערוץ 2 קובע כי אם עמיר פרץ יעמוד בראש מפלגת העבודה, המפלגה תקבל 15 מנדטים בבחירות הבאות. אם אבי גבאי יעמוד בראשה, תזכה העבודה ב-14 מנדטים. לפי סקר של "וואלה ניוז", שני המועמדים שעלו לסיבוב השני בפריימריז בעבודה זוכים לתמיכה זהה, והמפלגה בראשות כל אחד מהם תקבל 18 מנדטים.  

לפי הסקר של ערוץ 2, שנערך בידי מכון "מדגם" בקרב 500 מרואיינים, אם גבאי יהיה יו"ר העבודה הליכוד תקבל 28 מנדטים, יש עתיד 21, הרשימה המשותפת 13, כולנו 11, הבית היהודי 9, ישראל ביתנו 7, מרצ ויהדות התורה 6 מנדטים כל אחת וש"ס 5. אם פרץ יעמוד בראש מפלגת העבודה, הליכוד יקבל 29 מנדטים, יש עתיד 20, הרשימה המשותפת 13, כולנו 10, הבית היהודי 9, ישראל ביתנו 7, מרצ ויהדות התורה 6 מנדטים כל אחת וש"ס 5.

בתאגיד השידור הציבורי "כאן" פורסם הערב סקר שבדק מהי מידת ההתאמה של המועמדים לראשות הממשלה. לפי הסקר, 6% מהנשאלים יצביעו לעבודה אם פרץ יעמוד בראשה. בתרחיש זה ראש הממשלה בנימין נתניהו זוכה ל-28% תמיכה, יו"ר יש עתיד יאיר לפיד ל-19% תמיכה ויו"ר הבית היהודי נפתלי בנט – 9%.

במקרה שאבי גבאי ינצח בסיבוב השני של הפריימריז וימונה ליו"ר העבודה, 11% מהנשאלים אמרו שיראו בו את המועמד המתאים ביותר לראשות הממשלה. גם בתרחיש זה מוביל נתניהו – עם 29% תמיכה, לעומת לפיד עם 19% ובנט עם 10%. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ