סקר חדשות 10: 66% סבורים שעל נתניהו להתפטר אם יוגש כתב אישום

לפי הסקר, 51% מהציבור אינם מאמינים לגרסת ראש הממשלה על חקירותיו, רק 27% מאמינים. לו הבחירות היו נערכות היום, הליכוד היה מקבל יותר מנדטים ללא נתניהו בראשו

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתניהו ומזכיר הממשלה צחי ברוורמן בכניסה לישיבת הממשלה, היום
נתניהו ומזכיר הממשלה צחי ברוורמן בכניסה לישיבת הממשלה, היוםצילום: אמיל סלמן

51% מהציבור אינו מאמין לגרסת ראש הממשלה בנימין נתניהו באשר לחקירותיו. כך לפי סקר שערכו חדשות 10. לפי הסקר, 27% אמרו שהם מאמינים לנתניהו, ו-22% השיבו שאינם יודעים.

עוד שאלו בסקר, "לו יוגש כתב אישום – האם נתניהו צריך להתפטר?". 66% השיבו בחיוב, 21% השיבו לא, ו-13% השיבו שאינם יודעים.

התפתחויות בחקירות נתניהו, סיקור נרחב ב"הארץ": לנתניהו מחכה גסיסה פוליטית בייסורים // יוסי ורטר | בהסכם עד המדינה עם הרו טמונה קללת הברכה // אמיר אורןבישראל של נתניהו אין גבול לבושה // קרולינה לנדסמן | מרסק כדי לשרוד // מאמר המערכת הפעם זה יהיה סוער מתמיד // אלוף בן | מתגמד הסיכוי שמנדלבליט יוכל לוותר על מאסר // עידו באום | עוד מוקדם להספיד את נתניהו // רוית הכט | משמעות ההסכם עם הרו כמעט בלתי הפיכה // גידי וייץ

הסוקרים ערכו סקר בחירות, עם נתניהו כראש מפלגת הליכוד או עם מנהיג מפלגה אחר – ישראל כץ, גלעד ארדן או גדעון סער. ללא נתניהו, קיבלה הליכוד ארבעה מנדטים יותר – 31 מנדטים, לעומת 27 בהובלת נתניהו.

שאלה נוספת ששאלו בסקר היא מי האדם המתאים ביותר להנהיג את הימין מלבד נתניהו – במקום הראשון זכה גדעון סער עם 23% , במקום השני נפתלי בנט ובמקום השלישי אביגדור ליברמן. בקרב מצביעי הימין הקרב על המקום הראשון צמוד: 19% לבנט ו-18% לסער.

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ