מנכ"לית חדשה ל"שלום עכשיו": שקד מורג, לשעבר ממלאת מקום מזכ"ל מרצ

התפקיד לא אויש מאז שאבי בוסקילה עזב כדי להתמודד על ראשות מרצ. מורג שימשה בעבר יועצת פרלמנטרית לח"כ מיכל רוזין. "אמשיך במאבק נגד מדיניות הסיפוח הזוחל של ממשלת נתניהו", מסרה

יותם ברגר
יותם ברגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יותם ברגר
יותם ברגר

שקד מורג, פעילת מרצ בת 33, מונתה למנכ"לית "שלום עכשיו". מורג נכנסת לתפקיד שלא אויש מאז שאבי בוסקילה עזב כדי להתמודד על ראשות מרצ. מורג שימשה עד לאחרונה ממלאת מקום מזכ"ל מפלגת מרצ תחת מוסי רז, שנכנס לכנסת עם פרישתה של זהבה גלאון. היא התמודדה לכהונה על תפקיד המזכ"לות לא כממלאת מקום, אך פרשה מהמרוץ. 

שקד מורג
שקד מורגצילום: תומר נויברג

מורג היתה גם יועצת פרלמנטרית לחברת הכנסת מיכל רוזין (מרצ), ושימשה כרכזת הקהילות בירושלים מטעם ארגון מהפך-תע'ייר לשינוי חברתי, בו היא משמשת כיום כחברת הוועד המנהל. משלום עכשיו נמסר כי יניב שחם יכהן כסגנה.

מורג מסרה לאחר מינויה: "'שלום עכשיו' מובילה את מחנה השלום זה 40 שנה והיא מעמודי התווך של החברה האזרחית בישראל. יחד עם פעילות ופעילי התנועה אני מתכוונת להמשיך במאבק נגד מדיניות הסיפוח הזוחל של ממשלת נתניהו, שמפקירה את עתיד ישראל. השדות הבוערים בעוטף עזה והמשבר ההומניטרי כתוצאה מהמצור המתמשך על הרצועה מהווים תזכורת כואבת ויומיומית לכך ששלום צודק הוא הדרך היחידה של שני העמים לחיות בבטחה משני צדי הגבול. אני גאה להצטרף לשורה ארוכה של פעילים ואנשי ציבור שהובילו את התנועה החשובה הזו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ