מוניקה לוינסקי נטשה ראיון עם יונית לוי לאחר שנשאלה על ביל קלינטון

לוינסקי נשאלה אם היא עדיין מצפה להתנצלות אישית מהנשיא לשעבר, שניהל עמה רומן, השיבה "אני מצטערת, לא אוכל לעשות את זה", וירדה מהבמה. לוינסקי: עזבתי כי לוי הפרה את הסיכום בינינו

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים232
הארץ

מוניקה לוינסקי נטשה אתמול (שני) ראיון בוועידת המשפיעים של חברת החדשות, לאחר שנשאלה לגבי נשיא ארה"ב לשעבר, ביל קלינטון, שעמו ניהלה רומן בזמן כהונתו.

המראיינת, יונית לוי, אמרה ללוינסקי שקלינטון התראיין לאחרונה ל-NBC News וציין שהוא התנצל בפני לוינסקי באופן פומבי. לאחר שלוי שאלה "את עדיין מצפה להתנצלות אישית?", לוינסקי השיבה "אני ממש מצטערת, אני לא אוכל לעשות את זה", וירדה מהבמה. חלק מהנוכחים בקהל מחא כפיים לנוכח תגובתה.

השרה לשוויון חברתי, גילה גמליאל, ניסתה ליצור קשר עם לוינסקי בזמן שיצאה מהאולם. גמליאל קראה בשמה כמה פעמים, אך לוינסקי המשיכה עד שנכנסה למונית ונסעה.

מאוחר יותר מסרה לוינסקי כי סיכמה עם לוי שלא תישאל על הנושא, וכי עזבה משום שלוי הפרה את הסיכום ביניהן. "היו פרמטרים ברורים לגבי מה שנדון ולא נדון בו", כתבה לוינסקי בטוויטר. "למעשה, המראיינת הציגה לי בדיוק את אותה שאלה כשנפגשנו יום קודם לכן. אמרתי שזה מחוץ לתחום. כשהיא שאלה אותי את זה על הבמה, תוך התעלמות בוטה מההסכם שלנו, הבנתי שהטעו אותי. עזבתי מפני שחשוב, יותר מתמיד, שנשים יאבקו למען עצמן ולא ייתנו לאחרים לשלוט בנרטיב שלהן. לקהל: אני מצטערת שהשיחה הסתיימה בצורה כזאת". הציוץ של לוינסקי:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ