לוגו הארץ
הארץ

ח"כ אורן חזן (הליכוד) יצא הערב (רביעי) נגד חתונתם של מגישת הטלוויזיה הערבייה לוסי אהריש והשחקן היהודי צחי הלוי וקרא לעצור את ההתבוללות, כלשונו.

"לא מאשים את לוסי אהריש שפיתתה נפש יהודי במטרה לפגוע במדינתינו ולמנוע מעוד צאצאים יהודים להמשיך את השושלת היהודית, להפך היא מוזמנת להתגייר", כתב חזן בחשבון הטוויטר שלו. "כן מאשים את צחי המתאסלמלוי שלקח את פאודה צעד אחד רחוק מדי - אחי צא מהסרט. לוסי זה לא אישי, אבל דעי, צחי אחי ועם ישראל עמי, די להתבוללות!". הציוץ של חזן:

לפי הפרסום בתוכנית "ערב טוב עם גיא פינס", השניים נישאו הערב בטקס מצומצם, לאחר ארבע שנים שבהן היו בזוגיות והסתירו אותה מהתקשורת.

בחודש ינואר החליטה ועדת האתיקה של הכנסת להרחיק את חזן למשך חצי שנה מהמליאה ומהוועדות בעקבות שורת התבטאויות נגד חברי כנסת, בעיקר מן הרשימה המשותפת. בין היתר במהלך נאום במליאת הכנסת הוא כינה את ח"כ עבד אל-חכים חאג' יחיא (הרשימה המשותפת) "תומך טרור". בפוסט שפרסם באפריל בשנה שעברה בפייסבוק כתב חזן כי "אחמד טיבי הוא מחבל, מחבל עם חליפה - הוא צריך להיות הבא שיעוף מהכנסת!". בנוסף, הוא אמר לח"כ מיכל בירן (המחנה הציוני) בדיון בוועדת הכספים: "אני אציע לה טופס עבודה, למרות שאני בטוח שאף אחד לא היה מסתכל עלייך". 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ