שקד: חשבתי שזה נאום פרידה ממשרד המשפטים, אבל אי אפשר לדעת

שרת המשפטים הכחישה את הדיווחים כי בכוונתה לחבור לישראל ביתנו, ואמרה: "אי אפשר לדעת מה יהיה עד יום רביעי". על היוזמות להגבלת בג"ץ אמרה: "מה שקרה במחטף עומד להשתנות באופן דמוקרטי"

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שקד בכינוס לשכת עורכי הדין, היום
רויטל חובל
רויטל חובל

שרת המשפטים, איילת שקד, התייחסה הבוקר (שני) למשבר במגעים על הקמת הממשלה ואמרה בפתיחת כינוס לשכת עורכי הדין באילת: "חשבתי שזה נאום פרידה ממשרד המשפטים, אבל לפוליטיקה חוקים משלה ואי אפשר לדעת מה יהיה עד יום רביעי". מלבד זאת הכחישה שקד בנאומה את הפרסומים מאתמול על האפשרות שתחבור למפלגת ישראל ביתנו. 

שקד התייחסה גם לביקורת שמתחה בכינוס נשיאת בית המשפט העליון, אסתר חיות, על ניסיונו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לגבש חוק שיגביל את סמכויות בג"ץ. "לאלו הסבורים שכל תזוזה במערכת האיזונים היא קץ הדמוקרטיה – הפסיקו עם הבכי והנהי! מה שקרה במחטף בשנות התשעים עומד להשתנות באופן דמוקרטי". 

בחודש שעבר, לאחר שמפלגת "הימין החדש" בראשות שקד ובנט לא עברה את אחוז החסימה, אמרה שקד כי "אחרי שש שנים אינטנסיביות, אני יוצאת לחירות משלי לפרק זמן שלא מתחייבת מהו". באירוע הרמת כוסית במשרד המשפטים לרגל פסח הוסיפה שקד כי זוהי "שעת בין ערביים ציבורית", וכי בעיניה עוד לא הגיעה העת לסיכומים. עוד אמרה כי הצליחה "להציב יעדים וגם לראות בקידומם ההדרגתי, גם לבער לא מעט 'חמץ' וגם לעשות לא מעט 'סדר', והיד עוד נטויה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ