גנץ קטע פגישה עם נתניהו לאחר שרגב אמרה שאינו בשל להיות ראש ממשלה

שר הביטחון אמר כי הדברים חורגים מההתנהגות המצופה משותפים לממשלה ודרש מנתניהו התנצלות. בכירים בליכוד: "הקמפיין הסתיים וזו העת לאחדות. הגיע הזמן להפסיק את המתקפות האישיות"

חיים לוינסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתניהו וגנץ בהשבעת הכנסת, החודש
נתניהו וגנץ בהשבעת הכנסת, החודשצילום: עמוס בן גרשום / דו

שר הביטחון בני גנץ קטע היום (רביעי) פגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו לאחר ששרת התחבורה מירי רגב אמרה בראיון כי הוא "לא בשל להיות ראש ממשלה". בראיון לידיעות אחרונות הוסיפה רגב: "בוא נראה מה יקרה בשנה וחצי האלה. נראה אם הוא ילמד מהטוב ביותר ויגיע בשל לתפקיד".

היום שהו גנץ ונתניהו במשך שעות זה לצד זה בישיבת ממשלה ובפגישות ביטחוניות. בפגישה מאוחרת יותר, שבה נכחו רק ראש הממשלה ושר הביטחון, הביע גנץ מחאה על דבריה של רגב. שר הביטחון אמר כי הדברים חורגים מההתנהגות המצופה משותפים לממשלה, דרש התנצלות ועזב החדר.

לאחר פרסום דבריה של רגב פורסמה הודעה מאת "בכירים בליכוד" ללא פירוט שמותיהם, ובה נכתב: "הקמפיין הסתיים וזו העת לאחדות. הגיע הזמן להפסיק את המתקפות האישיות מכל צד שהוא. הבחירות מאחורינו והמשימות המשותפות לפנינו ועלינו לשלב ידיים למען אזרחי ישראל".

במקביל, יו"ר סיעת כחול לבן איתן גינזבורג צייץ בטוויטר כי דבריה של רגב "מביישים בעיקר את עצמה. עדיף שתתעסק בענייני משרדה ותציג תכניות עבודה לרווחת אזרחי ישראל במקום להשמיץ ולהשחיר אדם שהקדיש את כל חייו למען המדינה. בושה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ