כחול לבן לנתניהו: "קיים את הבטחתך ומנע בחירות - בלי טריקים ושטיקים"

במפלגתו של גנץ קראו לראש הממשלה: "הגיע הזמן לומר לציבור את מה שנאמר גם בחדרי המו"מ, אמת יש אחת ולא משחקים בה". נתניהו הכריז כי קיבל את הצעת הפשרה של האוזר לדחיית העברת התקציב

יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גנץ בראש העין, החודש
יהונתן ליס

בכחול לבן קראו הערב (שלישי) לראש הממשלה בנימין לנתניהו לעמוד בהבטחתו ולמנוע בחירות, זאת להצהרתו כי קיבל את הפשרה לדחיית אישור תקציב המדינה במאה ימים. "קוראים לנתניהו לקיים את הבטחתו - למנוע בחירות ולקיים את ההסכם - ולפעול למען בריאות אזרחי ישראל, פרנסתם וביטחונם", נמסר מהמפלגה, "הגיע הזמן לומר לציבור את מה שנאמר גם בחדרי המשא ומתן, אמת יש אחת ולא משחקים בה - בלי שטיקים ובלי טריקים".

מוקדם יותר קראו בכחול לבן לנתניהו "להתעשת ולחזור לראות את טובת המדינה ולא את טובתו האישית". לדברי המפלגה, "בזמן שתשעה מיליון אזרחים מצפים לאחדות וטיפול בביטחון ובקורונה, הליכוד עסוק בתרגילים פוליטיים. זו יריקה בפרצופם של אזרחי ישראל משיקולים אישיים". 

לדברי נתניהו הערב, "הצעת הפשרה הזו היא התשובה הנכונה לישראל בעת הזו. זה הזמן לאחדות, זה לא הזמן לבחירות". נתניהו הוסיף כי "צריך להפסיק את הממשלה בתוך הממשלה. אני שומע ברדיו התקפות פראיות על ראש הממשלה מתוך כחול לבן, מתוך הממשלה. אני אומר: די כבר עם זה, מספיק".

הדיון בוועדת הכספים בהצעה לדחיית אישור התקציב נמשך הערב לאחר שהושהה מוקדם יותר על מנת  שהליכוד וכחול לבן יוכלו להגיע להבנות בנושא. הוועדה צפויה לאשר את החוק שהניח ח"כ צבי האוזר (דרך ארץ) לקריאה שנייה ושלישית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ