סקר: הליכוד נחלשת, ימינה ויש עתיד מתחזקות בשני מנדטים כל אחת

בסקר חדשות 12 השיבו 70% מהנשאלים כי צריך להטיל הגבלות על הפגנות מול מעון ראש הממשלה. לו היתה מקימה מפלגה, יפעת שאשא-ביטון היתה זוכה לשמונה מנדטים

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתניהו וגנץ בכנסת, במאי
הארץ

בסקר מנדטים שפורסם הערב (רביעי) בחדשות 12, הליכוד נחלשת ומקבלת 29 מנדטים, לעומת 31 שקיבלה בסקר שנערך בתחילת החודש בערוץ. במקביל, ימינה ויש עתיד-תל"ם מתחזקות בשני מנדטים כל אחת. בהשוואה לסקר מתחילת החודש, מרצ נחלשת במנדט, ואילו הרשימה המשותפת, כחול לבן, ישראל ביתנו ויהדות התורה שומרות על כוחן. המפלגות גשר, העבודה דרך ארץ והבית היהודי לא עוברות את אחוז החסימה.

בסקר נשאלו המשתתפים למי היו מצביעים אילו יו"ר ועדת הקורונה, ח"כ יפעת שאשא-ביטון (הליכוד), היתה מקימה מפלגה. במצב כזה הליכוד היתה מקבלת 26 מנדטים, ימינה 19, יש עתיד-תל"ם 16, הרשימה המשותפת 15, ש"ס תשעה, ישראל ביתנו ומפלגה בראשות שאשא ביטון שמונה מנדטים, כחול לבן ויהדות התורה שבעה מנדטים ומרצ חמישה.

בסקר נשאלו המשתתפים אם צריך להטיל הגבלות על קיום הפגנות מול מעון ראש הממשלה ברחוב בלפור. 70% מהם השיבו כי צריך להטיל מגבלות ו-22% השיבו שאין צורך לעשות זאת. עוד נשאלו המשתתפים אם צריך לסגור את בתי הכנסת ביום הכיפורים. 60% מהנשאלים השיבו כי לדעתם צריך לעשות זאת, ו-32% ענו כי אין צורך בכך. הסקר נערך על ידי הסטטיסטיקאי מנו גבע ומכון "מדגם" בשיתוף אייפנל וכלל 512 נשאלים. טעות הדגימה היא 4.4%.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ