מכס היו"ר, זוהר תקף ח"כית מיש עתיד: "זה היה אחד הנאומים הדוחים ששמעתי"

יו"ר הקואליציה ביקר את ח"כ כמאל מריח לאחר שנאמה בדיון על הטלת הגבלות על הפגנות: "אני מתבייש בשבילך, את מכפישה ראש ממשלה". כמאל מריח: "למה מי אתה? מה אתה מחלק ציונים?"

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
זוהר בכנסת, בשנה שעברה
הארץ

יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר, תקף הלילה (רביעי) בעודו מנהל דיון במליאה את חברת הכנסת ע'דיר כמאל מריח מיש עתיד. לאחר שח"כ ע'דיר כמאל מריח נאמה במסגרת הדיון על הטלת הגבלות על הפגנות, זוהר אמר: "זה היה אחד הנאומים הדוחים והמגעילים ששמעתי בכנסת ישראל". כמאל מריח השיבה: "אתה חושב שזה מכבד את המעמד שלך? אתה לא מתבייש?"

כמאל מריח ביקרה בנאומה את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמרה, "הרי הכל יוצא מבלפור, תחת ערפל, תחת מעטה של שקרים, של הסתה פרועה כלפי כל מי ומה שעומד בדרכו". לדבריה, "אסור לנו לעמוד מנגד, ההיסטוריה תשפוט אותנו. אנחנו הרוב והוא המיעוט, אנחנו הצדק והוא השחיתות". 

זוהר, שישב על כס יו"ר הכנסת וניהל את הדיון, אמר לכמאל מריח: "אני מתבייש בשבילך, שניבלת את הפה שלך בשעת לילה מאוחרת, במילים כל כך דוחות, כל כך לא מכובדות. בטח לא דמוקרטיות, בהן את מכפישה ראש ממשלה". כמאל מריח השיבה: "ביום שאני אצטרך שאחד כמו מיקי מכלוף זוהר יחלק לי ציונים. חמוד אחד, התבלבלת. למה מי אתה? מה אתה מחלק ציונים?"

לאחר חילופי הדברים, חברי הכנסת של יש עתיד ביקרו את זוהר על ביזוי מעמד יו"ר הכנסת, והוא השיב: "אני כרגע מנהל את הדיון ואני עושה את זה כפי שאני מוצא לנכון". חברי הכנסת, בהם יוראי להב הרצנו ואורנה ברביבאי, המשיכו לבקר אותו והוא הוציאם מהמליאה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ