גאולה אבן: "סומנתי כמטרה לחיסול, לא רצו שאשדר"

בראיון ל"ידיעות אחרונות" אמרה אבן כי מאז שהתחתנה עם שר הפנים סער התגבר המאבק נגדה. "בתקופה הנוכחית יש ניסיון להשתלט על כלי תקשורת"

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
"הארץ"

גאולה אבן טוענת כי גורמים עלומים הפכו אותה למטרה לחיסול. בראיון לעיתונאי רז שכניק ב"ידיעות אחרונות" אמרה המגישה בערוץ הראשון ורעייתו של שר הפנים, גדעון סער, כי "אני יודעת שסומנתי כמטרה לחיסול, ואני יודעת מה נעשה כדי להשיג את המטרה הזו, כדי שאני לא אשדר. זהו, יותר מזה אני לא אגיד".

כשנשאלה לגבי מקורות ברשות השידור שאמרו השבוע כי לשכת ראש הממשלה עובדת נגדה, והאם לדעתה יש קשר לבעלה: "לא יודעת. הם עבדו נגדי גם קודם. זה התגבר ביתר שאת אחרי שהתחתנו. המאבק שודרג".

היא הוסיפה כי "בתקופה הנוכחית בישראל יש אובססיה לנסות ולסתום פיות ולמנוע שאילת שאלות ולהשתלט על כלי התקשורת. לא רק בערוץ, אלא בכלל, כדי שיהיה לשלטון נוח ונעים".

אבן וסער בחתונתו של עופר עייני, השבוע צילום: אסף לב

אבן העידה כי פרישתו של בעלה מהפוליטיקה אינה קשורה אליה. "אחרי מה שקרה איתי ברשות השידור, שנינו שאלנו את עצמנו איך תיתפש הפרישה שלו. הרי זה ייראה כאילו הוא פורש בגלל הקשקוש הזה. עבר לנו בראש שהוא ידחה את ההודעה הזו, כדי שזה לא ייראה קשור לזה".

"אני לא יודעת אם אעבוד ברשות השידור החדשה וגם לא יודעת אם ארצה לעבוד שם, אני רוצה לראות מה יוקם", ציינה אבן ומתחה ביקורת על הטענות נגדה על ניגוד עניינים. "אני במקצוע מגיל 18. ואז, פתאום, מהרגע שאני עם גדעון, הכל נמחק? זה סביר שאפסיק לעסוק באקטואליה כי התחתנתי? זה השיח הפמיניסטי החדש - אם התחתנת עם נבחר ציבור אז שבי בבית?".

אבן אמרה שהיא אינה יודעת אם סער יתמודד בעתיד לראשות הממשלה, "בוא נדבר אם וכאשר זה יקרה. עכשיו זה הזמן שלו איתנו".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ