לאחר שבעבר השווה אותם לסייעני נאצים, שגריר ארה"ב החדש נפגש עם משלחת ג'יי סטריט

בקמפיין הבחירות לנשיאות, תקף דיוויד פרידמן את ארגון שדולת השמאל בחריפות, ותיאר את אנשיו כגרועים מיהודים ששימשו "קאפו". מקור המעורה בארגון הפגישה: השגריר התחייב שייפגש עם כל הארגונים היהודיים, ועומד במלתו

ברק רביד - צרובה
ברק רביד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ברק רביד - צרובה
ברק רביד

שגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן נפגש הבוקר (שני) בתל אביב עם משלחת של שדולת השמאל הפרו-ישראלית בארה"ב ג'יי סטריט. בקמפיין הבחירות לנשיאות, כאשר שימש כיועצו של דונלד טראמפ לענייני ישראל, תקף פרידמן את ג'יי סטריט בחריפות ותיאר את אנשיו כגרועים יותר מיהודים ששימשו כ"קאפו" במחנות הריכוז הנאצים בשואה.

בראש המשלחת עומד נשיא ג'יי סטריט ג'רמי בן עמי, ומשתתפים בה שבעה חברי קונגרס מהמפלגה הדמוקרטית – בהם תומכת , לצד כמה מבכירי הנהלת הארגון. מקור שמעורה בארגון הפגישה, אך ביקש לשמור על עילום שם, ציין כי ג'יי סטריט העבירה בקשה להיפגש עם פרידמן במהלך ביקור המשלחת בישראל, בדומה לפגישות שהתקיימו בעבר עם קודמו בתפקיד דן שפירו. שגריר ארה"ב החדש השיב בחיוב לבקשה. מדובר בפגישה רשמית ראשונה בין פרידמן לבין אנשי ג'יי סטריט. "השגריר פרידמן התחייב כי הוא ייפגש עם כל הארגונים היהודים בארה"ב והוא עומד במלתו", אמר המקור.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ