אביגדור ליברמן הוא בעל הבית של המדינה

בעל בית חדש

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אין עוד ספק: אביגדור ליברמן הוא בעל הבית של המדינה, בעל בית חדש. הארס עלה לו לראש, והוא מטיל אותו על שמאל וגם על ימין; על ארגונים בשמאל ש"הם סייעני טרור נטו", ועל יחידים בימין ש"מתקרנפים המונעים מהימין לשלוט; הם פיינשמקרים". נו, לא כל אחד מוכן לתחוב את אפו בביוב הפתוח של מפלגת ישראל ביתנו, להריח ולהתבשם. הרוח הרעה היא היום הרוח החיה, והיא מפזרת את קרינתו הרדיואקטיבית של הפטריוט-הנוכל.

הלב כבר גס בגס הרוח, כאילו מתרגלים למה שמתפתח כאן כמורסה מוגלתית מתחת לאף. הלו, ברק, האם עיניים לך לראות ואוזניים לשמוע? האם אתה בארץ? ואולי כדאי שננהל את שיחתנו כשיחת ועידה, למען ישמעו כל חבריך למפלגה ולממשלה, ואם ירצו - יוכלו להגיב. עד מתי אתה וחבריך תכשירו את התועבה הזאת, תטהרו את השרץ, בעצם ישיבתכם אתו במחיצה אחת, שאין בה מחיצות.

פעם חי כאן חבר כנסת אחד, ששמו בני בגין, אשר סירב להצטרף לאותה ממשלה יחד עם רחבעם זאבי בשל השקפותיו הנפסדות. איפה גנדי ואיפה איווט, מה ההשוואה בכלל. לעומתו, ראוי ממציא הטרנספר להיזכר כחסיד אומות ואומה. הם צודקים, הנבלים: כהנא באמת חי, הוא היום שר החוץ, והממשלה מדברת וחיה מפיו.

פעם היה כאן ראש ממשלה אחד, שלחש על אוזנו של רב חירש: "השמאל", אמר, "שכח מה זה להיות יהודי". אז רעשה ארץ, אמות הספים נעו, וכעת היא דוממת; מתרגלים. בנימין נתניהו הספיק בינתיים להתנצל, הבטיח שהשתנה, לא נכיר אותו. אך ראש ממשלה אינו משתנה אם הוא מתיר לשר משריו להתיר כך את חרצובות לשונו, סחי ומאוס תחתיה. שר אחד מגלגל את כל ממשלת ישראל בזפת, ואתה מתגלגלת מדינה שלמה.

כדי להעצים את דיבתו רעה, הוא מיתמם לשאול - למה הארגונים הבוגדניים האלה "לא מוחים על גלעד שליט". דווקא מחו, אך המחאה צריכה להיות מופנית אליו, שרק באשמתו גלעד עדיין בבור; רק בגלל פחד ליברמן הנופל על נתניהו, עדיין לא נשלמה עסקה לפדיון שבוי ואסירים. יותר משביבי מפחד מטרוריסטים משתחררים, הוא מפחד מהטרור של שר החוץ.

והוא באמת מפחיד, ליברמן, מה יש לומר: עובדה שהוא מטיל טרור גם על גורמי החקירה והתביעה, המהססים שנים רבות מדי לחשוף את עסקיו האפלים ואת חשבונותיו העלומים. והוא עוד קורא לארגוני זכויות אדם "סייעני טרור".

גם על עיתון זה הוא מתגולל, ש"הטיעונים נגד ישראל באים מתוכו". לפי מיטב ידיעתי, מתכוון עיתון "הארץ" להמשיך וללכת בדרכו הרעה. יש לו, לעיתון הזה, עשרות אלפי מנויים, מאות אלפי קוראים ברחבי הארץ וברחבי העולם, ולהם שמורה מחויבותו: מנוי וגמור עמו להיאבק על ישראל אחרת, שאינה ישראל של ליברמן.

לא "נגד ישראל" מתייצב העיתון, כי אם נגד ממשלת ישראל, כאשר היא מסכנת את ישראל. כל נאמני "הארץ" - קוראים וכותבים יחדיו - הם אוהבי הארץ הזאת ושוחרי טובתה, ששונאים את מכערי דמותה ומעוותיה. אבותינו המכוננים לא יסלחו לנו אם נירדם בשמירה על מורשתם, גם בנינו הממשיכים לא יסלחו על אובדן עתידם.

בסוף-בסוף, אדם אחד יורה - בתל אביב, באריזונה. אך היה מי שסימן לו קודם את המטרות. רק אתמול סומנה עוד מטרה בירושלים. רבנים וקנאים לאומנים סימנו את יצחק רבין, שרה פיילין את גבריאל גיפורדס, ואביגדור ליברמן הוא עכשיו הסמן הימני. השגיחו היטב, הסתכלו ימינה, אל פינת ההנצחה של כהנא וגולדשטיין, כי ממנה תיפתח האש.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ