ארגון בצלם: ההשתלחות הזאת לא תרתיע אותנו

ג'קי חורי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'קי חורי

דבריו של שר החוץ אביגדור ליברמן בגנות ארגוני השמאל עוררו אתמול הדים רבים. מבצלם נמסר כי "ההשתלחות האחרונה של שר החוץ לא תרתיע אותנו. ליברמן וחבר מרעיו הם אלה שגורמים לנזק עצום למדינה ולמעמדה הבינלאומי. ארגוני זכויות האדם פועלים באומץ להצלת הדמוקרטיה הישראלית".

מהקרן החדשה לישראל נמסר כי "דברי ליברמן חושפים שהוועדה כבר למעשה עשתה את עבודתה, ומסקנותיה ידועות מראש. ליברמן ממשיך לדרדר את תדמיתה של ישראל".

האגודה לזכויות האזרח מסרה כי "אחרי שהסית נגד ערבים, השר ליברמן פנה להסתה נגד ארגוני זכויות אדם, ועכשיו מסתבר שאפילו מקרב חברי כנסת מהימין הוא מוצא בוגדים פוטנציאליים. פעם אחר פעם מוכיח שר החוץ כי הוא אינו מבין כיצד פועלת חברה אזרחית במדינה דמוקרטית".

מארגון עדאלה נמסר כי "דברי ליברמן, שחשוד בפלילים ומנודה בעולם בשל עמדותיו הגזעניות, רק מחזקים את הלגיטימיות והצורך בהגברת עבודתנו".

מנכ"ל הוועד הציבורי נגד עינויים, ישי מנוחין, אמר כי "ליברמן מתיר את דמם של מגיני זכויות אדם. לכנות ארגונים ?סייעני טרור' זה המשך ישיר לפוליטיקת השנאה שהוא מוביל וימשיך להוביל עד לפגיעה פיזית באנשי ארגוני זכויות האדם. הגיע הזמן שראש הממשלה יצא נגד ההסתה הפרועה הזו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ