השרה לימור לבנת: ערוץ האח הגדול הוא "ערוץ פורנוגרפי"

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהונתן ליס
יהונתן ליס

מתקפה חריפה של חברות כנסת נגד ייצוג הנשים בתכניות הריאליטי בישראל. שרת התרבות, לימור לבנת, כינתה היום (שלישי) את ערוץ 20 המשדר את הנעשה בבית האח הגדול "ערוץ פורנוגרפי". ח"כ ציפי חוטובלי הביעה זעם על כך שמפיקי תכניות הריאליטי הודיעו שלא יתייצבו לדיון על ייצוג הנשים בתכניותיהם.

"גיבורות תכנית הריאליטי האח הגדול מקבלות בשוויון נפש ביטויים גסים ומשפילים של האח, של במאי התכנית", אמרה השרה לבנת בדיון של הוועדה לקידום מעמד האישה לרגל יום האישה הבינלאומי. "הילדות והילדים שלנו נחשפים לסצינות פורנו בערוץ האח הגדול. לא פחות מזה. ערוץ האח הגדול משדר 24 שעות ביממה וכל ילד יכול להיכנס אליו ולצפות בפורנוגרפיה. אלה גיבורי התרבות של הילדות והילדים שלנו", אמרה לבנת.

חוטובלי מחתה על החלטת מפיקי תכניות הריאליטי השונות שלא להתייצב לדיון בייצוגן של נשים בתכניותיהם. לדבריה, ""תוכניות הריאליטי כמו האח הגדול, הישרדות, והיפה והחנון פוגעות באופן שיטתי בציבור שלם של נשים בהציגן את האישה באופן משפיל ומבזה והן שמות לאל כל ניסיון להעצים נשים ולהאביק לקידום מעמדן בחברה".

חוטובלי אמרה עוד כי "פחדנות חברות ההפקה הטלוויזיוניות שבוחרות שלא להתייצב בוועדה לקידום מעמד האישה לדיון על מסרים פוגעניים כלפי נשים בתכניות ריאליטי, חמורה כשלעצמה ומעידה על רמיסה בוטה של ציבור הנשים בדרך אל הרייטינג".


לבנת. ''הילדות והילדים שלנו נחשפים לסצינות פורנו בערוץ האח הגדול''

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ