שיפור במצבו של ח"כ בנימין בן אליעזר

דן אבן
מזל מועלם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דן אבן
מזל מועלם

בני משפחתו של של ח"כ בנימין בן אליעזר, הנמצאים ליד מיטתו בביה"ח אסף הרופא, נשמו ביום שישי לרווחה. זאת לאחר שבן אליעזר שב להכרה, תיקשר עמם וגרם להתרגשות רבה.

בסוף השבוע חל שיפור הדרגתי במצבו ואתמול עדכן סגן מנהל בית החולים אסף הרופא, ד"ר יצחק שרף, כי "לאור שיפור שחל במצבו הקליני, הוחלט בסוף השבוע לנתק את בן אליעזר ממכשיר ההנשמה". בן אליעזר שב להכרה ונושם בכוחות עצמו ומצבו הקליני מוגדר יציב, אולם עדיין נדרש אשפוז ביחידה לטיפול נמרץ.

בן-אליעזר (העבודה) מאושפז קרוב לשבועיים ב"אסף הרופא" בעקבות דלקת ריאות חריפה - ככל הנראה על רקע זיהום שהתפשט לריאות - ובבית החולים מוסרים דיווחים מעומעמים על מצבו הרפואי. בתחילה טענה הנהלת בית החולים כי הוא אושפז ביחידה לטיפול נמרץ משיקולי אבטחה בלבד, אולם כעבור שבוע חלה הידרדרות במצבו, והוא הורדם וחובר למכונת הנשמה. בבית החולים נשללה האפשרות כי נדבק בנגיף שפעת החזירים, אך ייתכן שנדבק בנגיף אחר של שפעת או בזיהום מסוג אחר. לאחר שביום שישי חל שיפור במצבו, הוחלט להעירו והוא שב להכרה.

הידיעות על השיפור במצבו התקבלו באנחת רווחה במערכת הפוליטית. רבים מהשרים ומחברי הכנסת התקשרו בתקופת אשפוזו אל בני משפחתו וביקשו לחזק את ידיהם. מלבד בני משפחתו הקרובים ביותר, לא מורשה כניסה של מבקרים, ואלה ממקורביו שבאים לבית החולים שוהים לצד בני משפחתו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ