השר כחלון לא יבקר את יהונתן פולארד

משפחתו של המרגל הישראלי ביטלה את הביקור בשל מצבו הרפואי. רעייתו, אסתר: הוא רצה עד הרגע האחרון שיהיו לו הכוחות לביקור הזה

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהונתן ליס
יהונתן ליס

ביקורו של שר הרווחה והתקשורת משה כחלון אצל המרגל הישראלי יהונתן פולארד בוטל, בשל מצבו הרפואי של האחרון. כחלון, שיגיע היום לארה"ב, אמור היה לבקר את פולארד אך משפחתו הודיעה כי הוא אינו חש בטוב ובשל אשפוזיו האחרונים החליט לבטל את הפגישה.

רעייתו של פולארד, אסתר, אמרה היום כי "יהונתן קיווה עד הרגע האחרון שיהיו לו הכוחות לביקור הזה. הוא מאוד רצה להעביר דרך השר כחלון מסר אישי לראש הממשלה ולבקש ממנו לפעול במהירות האפשרית למען שחרורו".

לדבריה, "מצד אחד אנו מנסים להיות מעודדים מכך שיותר ויותר בכירים אמריקנים קוראים לשחרורו המיידי, אך מצד שני יהונתן כל כך חלש אחרי כמעט 26 שנות מאסר שאני מתפללת כל יום שאלוקים ייתן לו את הכח לשרוד. כל כך הרבה שנים אנחנו מחכים לרגע שבו הסיוט הזה ייגמר, אני מתחננת בפני ראש הממשלה: אתה יודע יותר טוב מכולם מה צריך לעשות כדי להציל את בעלי, אנא עשה זאת במהירות האפשרית ותשיב אותו הביתה בריא ושלם".

בסוף השבוע שעבר שוחח הסנאטור הרפובליקאי ג'ון מקיין עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, ועידכן אותו כי בכוונתו לפרסם הודעת תמיכה בשחרורו של פולארד. מלשכת ראש הממשלה נמסר, כי עד היום היה מקיין אחד המתנגדים הבולטים בסנאט האמריקאי לשחרורו של פולארד. נתניהו השיב למקיין כי בכוונתו להמשיך במאמצים להביא לשחרורו של פולארד.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ