יו"ר השלטון המקומי שלמה בוחבוט יתמודד על ראשות העבודה

שלמה בוחבוט התפקד למפלגה

מזל מועלם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מזל מועלם

יו"ר מרכז השלטון המקומי, שלמה בוחבוט, התפקד אתמול למפלגת העבודה ובכוונתו להתמודד על ראשות המפלגה בפריימריז שיתקיימו בתחילת ספטמבר. בוחבוט המכהן כראש עיריית מעלות תרשיחא, אמר כי הוא צפוי לזכות בתמיכתם של ראשי רשויות מקומיות. בוחבוט הוא המתמודד השלישי המוצהר על ראשות המפלגה, לאחר שחברי הכנסת שלי יחימוביץ' ויצחק הרצוג כבר הודיעו על מועמדותם.

לאחרונה פרש מההתמודדות על ראשות העבודה ח"כ אבישי ברוורמן, זאת מתוך הנחה כי סיכוייו לנצח אפסיים. עם זאת, מי שעשוי להצטרף למרוץ לראשות המפלגה, הוא יו"ר העבודה לשעבר, ח"כ עמיר פרץ, שמצוי בעיצומו של מסע בין פעיליו ברחבי הארץ, שבסיומו אמור לקבל את ההחלטה בנידון. על פי הערכות, פרץ צפוי להכריז על התמודדותו כבר בשבועות הקרובים.

בנוסף לאלה גם איש העסקים הירושלמי, אראל מרגלית, שוקל להתמודד על ראשות המפלגה. לדברי מקורביו, כוונותיו רציניות אך הוא טרם הכריז על כך רשמית. בינתיים מרגלית ולצדו אנשי עסקים נוספים פועלים במסגרת התארגנות חדשה הנקראת "עבודה עכשיו", ומצהירים כי בכוונתם לפקוד לפחות 30 אלף חברים חדשים למפלגה.

מפלגת העבודה מונה כיום כ-30 אלף חברים, 3,000 מהם התפקדו בעקבות עזיבתו של ברק. על פי הערכות, המפקד המתקיים כעת יכול להגדיל את מספר החברים ל-60 אלף.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ