מאבקי הכוח בפתח הופכים להשמצות על בעילת קטינות

באתרי אינטרנט המזוהים עם החמאס הופצו דיווחים כי בכיר בפתח קיים יחסי מין עם נערה בת 16 וכעת "הרשות מנסה להעלים את הפרשה"

אבי יששכרוף
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אבי יששכרוף

המלחמה הגלויה המתנהלת בין יו"ר הרשות הפלסטינית, מחמוד עבאס, וצמרת תנועת הפתח לחבר הוועדה המרכזית של הפתח לשעבר, מוחמד דחלאן, עברה לפסים אישיים מאוד. רק לפני כמה שבועות החליטה הוועדה המרכזית של התנועה להקפיא את חברותו של דחלאן בוועדה, ולמעשה להדיחו. דחלאן פרסם מאמר בוטה בגנות הנהגת הרשות והפתח וטען לשחיתות וריקבון בשורות הארגון. הוא אף הבטיח כי יחשוף בקרוב פרשות שיוכיחו את טענותיו.

בימים האחרונים הופצו באתרי אינטרנט המזוהים עם החמאס דיווחים על חקירה המתנהלת נגד חבר הנהגת פתח, בגין בעילת קטינה. על פי הדיווח אותו בכיר קיים יחסי מין עם נערה בת 16 וכעת "הרשות מנסה להעלים את הפרשה". ואולם, בדיווח שהופיע באתרי האינטרנט נמסר כי ככל הנראה מקורביו של מוחמד דחלאן היו מעורבים בפרשה, כדי לנקום באותו בכיר על תמיכתו בהצעה לסלק את דחלאן משורות הוועדה המרכזית.

לעת עתה טרם ברור אם הוגשה תלונה בפרשה. את תגובתו של התובע הכללי ברשות לא ניתן היה להשיג אתמול וכך גם את תגובת המשטרה הפלסטינית. הבכיר עצמו טען בתוקף כי מדובר בסיפור חסר כל אחיזה במציאות ולדבריו לא הוגשה אפילו תלונה.

בימים האחרונים מנהל מוחמד דחלאן קמפיין נגד צמרת הפתח ונגד עבאס. ואולם, לא ברור כמה יעיל קמפיין זה מאחר שדחלאן אינו נמצא בשטחים, ובעיני כמה מהפרשנים מדובר בניסיונות נואשים לאחר שכבר הובס והודח משורות הפתח. בסוף השבוע אף פרצה תגרה בין תומכיו לתומכי עבאס במהלך ישיבה של חברי פתח ברצועת עזה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ