ח"כ יעקב כץ (כצ'לה): נבוא חשבון עם מי שאחראי לפשע של מעצר הרב ליאור

יו"ר האיחוד הלאומי האשים את רה"מ והמשנה לרפקליט המדינה בפשעים, "עליהם לא יעברו בשתיקה". במקביל, מודעה פורסמה נגד ניצן

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

"נבוא חשבון עם מי שאחראי לפשע של מעצר הרב ליאור", כך אמר היום (רביעי) יו"ר האיחוד הלאומי, חבר הכנסת יעקב כץ (כצ'לה).

ח"כ כץ התראיין לעלון "ארץ ישראל שלנו" ונשאל על עניינים מדיניים. לדבריו, האחריות למעצר היא של ראש הממשלה בנימין נתניהו. "נתניהו וכל הת"פ (תחת פיקודו, ח"ל) שלו ייזכרו לדיראון עולם על מעצרו של גאון ישראל מורנו ורבנו הרב דב ליאור שליט"א, שכל פשעו הוא כתיבה והסכמה לספר הלכתי".

לדבריו, זה המשך ישיר למאסרם של גדולי ישראל על ידי המשטר הקומוניסטי, ואדמו"רי חב"ד ושל גדולי חכמים מזמנו של רבי עקיבא. "ראש הממשלה נתניהו, במסגרת הפשעים של העקירה, הסכמי 'וואי', הצבעתו בעד עקירת גוש קטיף, ההקפאה הנוכחית, הנאום בקונגרס באמריקה בו הבטיח להקים מדינה פלסטינית, והמעצר הנורא הזה מוסיף חטא על פשעיו וחטאיו, ורק את זה ייזכרו לו בבוא היום".

כץ המשיך ואמר כי "נתניהו נושא באחריות אישית, ואם הוא ראש הממשלה - שיפטר מחר את שי ניצן (המשנה לפרקליט המדינה, ח"ל), האיש הזה שיחד עם פרקליטים נוספים, מתעמר בנו ללא הפסק וגורם צרות צרורות".

כל הפשעים של הליכוד ושל נתניהו נעשים בכוחם של אותם מצביעים (דתיים לאומיים מצביעי ליכוד. ח"ל). אם רוצים להבטיח שזה לא יקרה, חייבים לדאוג שיהיה איחוד לאומי גדול עם עשרה מנדטים- חמישה עשר מנדטים, כדי שלא יעשו כך לרבנים שלנו".

כץ הוסיף כי "הפשע הזה והרשע הזה שעשו למורנו ורבנו מרן הרב ליאור לא יעבור בשתיקה, ובבוא היום נבוא איתם חשבון. עצם המעשה הוא דבר פשע נוראי. כל אותם אלו שמכריזים השכם וערב על השמדתה של מדינת ישראל, הלשנה על חיילינו לאו"ם ולאויבנו, אנשי עט וספר שמאלנים קיצוניים שאומרים מפורשות שצריך לפגוע במתנחלים - להם יש חסינות. נגדם הפרקליטות לא הוציאה מעולם צו מעצר. היא חזקה על חלשים. ואני אומר לך שגם לשי ניצן יתברר בבוא היום שהחזקים בכל הדורות הם המכבים הנאמנים לה' ולתורה, ואנחנו ננצח, ובגדול. כל אותם אלו שעושים את המעשים הנפשעים הללו כביכול בשם חוק ? יתנו את הדין".

בתוך כך, היום התפרסמה מודעה נגד המשנה לפרקליט המדינה שי ניצן. במודעה מוצגת תמונה של ניצן ומתחתיה הכיתוב "אויב התורה". במודעה מצוינים שמות הרבנים שזומנו לחקירה על ידי ניצן.

השר אהרונוביץ': אין אדם שהוא מעל החוק

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ