יהונתן ליס
יהונתן ליס

סגן יושב ראש הכנסת, אופיר אקוניס, והיועץ המשפטי של הליכוד, אבי הלוי, יגישו מחר (שלישי) תלונה למשטרה נגד בעלי הבלוג "העוצר האזרחי" שהפיצו היום סדרת תמונות רפרודוקציה של ראש הממשלה בנימין נתניהו במדי אס.אס כחלק מהמחאה החברתית, לטענת הבלוג.

הדף בו הופיעו התמונות הוסר אחר הצהריים מהרשת לאחר פחות מ-24 שעות שהיה באוויר, אך אלו הופצו באתרי אינטרנט שונים כבר משעות הבוקר. אקוניס אמר כי החליט להגיש את התלונה ולדרוש פתיחה בחקירה פלילית נגד מקים הבלוג. לדבריו, "הפגנות ומחאות חיוניות בדמוקרטיה, אבל הפצת תמונות של ראש הממשלה הנבחר בישראל במדים נאציים הם חציית קו אדום".

"אנו מייצגים את לב המחאה הישראלית נגד מדיניות ממשלת נתניהו הקפיטליסטית החזירית", נכתב בפתיחת הבלוג המכנה את ראש הממשלה כ"חשוד העיקרי". בהמשך נכתב: "ממשלות ישראל לדורותיהן, והחשוד העיקרי בפרט, קיימו מדיניות של עושק ניצול ורמיסה יום-יומית נגד אזרחי ישראל והכל התבצע תוך התעלמות בוטה מהתנגדות ההמון הישראלי. אנו דורשים את הבאתו לדין של מר בנימין נתניהו, כולל חברי הממשלה הנוכחית, וכן אלו קודמיהם מהממשלות הקודמות. אנו דורשים את הבאתם לדין במסגרת משפט שדה, ולקיים בעניינם דיון הוגן בידי חבר מושבעים אשר ייוצג על ידי אזרחי מדיניות העושק הניצול והרמיסה המתמשכת".

עדיין לא ברור מי עומד מאחורי הבלוג.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ