יחימוביץ׳: 1,000 מתפקדים הצטרפו למפלגת העבודה מאז הפריימריז

מפלגת העבודה פותחת את השבוע שלאחר הפריימריז, ומתחילה כבר להערך לבחירות לראשות הממשלה. . פרץ: מעשיה של יחימוביץ׳ יקרבוה או ירחיקוה

יהונתן ליס
יהונתן ליס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יהונתן ליס
יהונתן ליס

יושבת ראש מפלגת העבודה הנבחרת, שלי יחימוביץ' חשפה היום (ראשון) כי 1,000 מתפקדים חדשים הצטרפו למפלגת העבודה מאז הפריימריז למפלגה בשבוע שעבר. יחימוביץ' הכריזה עם היבחרה על קמפיין נרחב בו תקרא להצטרפות מתפקדים חדשים, ואף סימנה יעד מינימלי שאפני של 100 אלף מתפקדים נוספים, לכל הפחות.

״מדובר בגל גדול שבכוונתו להרים, ולחזק את המפלגה ואת דרכה״, אמרה יחימוביץ'. בימים האחרונים היא החלה להיפגש עם צמרת המפלגה על מנת לבנות אותה מחדש, לקראת הבחירות לראשות הממשלה, שלהערכתה עשויות להתקיים מוקדם מתאריך היעד המקורי - אוקטובר 2013.

עמיר פרץ, שכשל בהתמודדות מול יחימוביץ' בשבוע שעבר, קיים היום כנס סיכום לתומכיו. הוא הבהיר כי בכוונתו להישאר ולפעול בתוך מפלגת העבודה. עם זאת, התריע פרץ מפני התנהלות יחימוביץ', שתפגע במחנה התומכים הגדול שלו.

״משקעים אינם תוכנית עבודה, ולכן מעשייך יקרבוך ומעשייך ירחיקוך״, אמר פרץ, והוסיף: ״את נושאת באחריות, אך התוצאות ישליכו על כולנו. אנו מושיטים לך יד לשיתוף פעולה כן מתוך אחריות, כי כל אשר יקרה במפלגה ישפיע על עתיד המדינה ועל עתיד כולנו. אם תובילי את הדברים בשכל, תוך שקיפות ופתיחות, תמצאי פרטנרים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ