רויטל בלומנפלד

החלטת ועדת הכספים אתמול גרמה להתלקחות ויכוח ברשת החברתית פייסבוק בין חזאי ערוץ 10 דני רופ, ראש אגף ביקורים וקשרים בינלאומיים במשרד ראש הממשלה ושרון למברגר, מנהל ערוצי הלייף סטייל בחברת התוכן והערוצים "ענני תקשורת". "חברים יקרים, נפל דבר בישראל, ועדה כלכלית גזרה גזר דין מוות על ערוץ בישראל ועל אלפי עובדי ענף התקשורת, הפרסום, ההפקה, התוכן ובכלל", כתב למברגר בדף הפייסבוק שלו.

בתגובה לדברים כתבה עדנה חלבני ממשרד ראש הממשלה: "נורא עצוב, רק חבל שהשקיעו סכום כל כך גדול במשכורות העתק ולא בתכנים, כשחזאי מרוויח מאה אלף שקלים לחודש, זה ממש עצוב!!!!!!!". עוד כתבה חלבני כי "זה מתחיל מהחזאי ואי אפשר להתעלם מזה, אם רוצים סימפטיה, שיתחילו לשתף פעולה ולקצץ בסכומי העתק - אני אזרחית קטנה שמסתכלת על החזאי... והחזאי הוא דוגמה קטנה לאבסורד גדול".

רופ, שהגיב לדברי חלבני, כתב: "גברת חלבני היקרה מכל, בתור עובדת מדינה כדאי מאד שתשקלי את דבריך שאת מפרסמת בפומבי!! את עובדת תחת אדם שמקדם את חוק לשון הרע!! להזכירך... פרסום לשון הרע יכול לעלות לך כמו 3 משכורות דמיוניות ומופרכות של אותו חזאי! כך נראים ונשמעים עובדי מדינה בכירים, ותרשי לי לא להגיד מה אני באמת חושב על אנשים קטנים וקנאים כמוך!!! הבעיה של ערוץ 10 זה משכורות הא?? בואי נחפש מה קורה בשורות המדינה אולי?".

דני רופצילום: קמחי מוטי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ