הביטאון של מפלגת ש"ס: צה"ל הוא צבא מופקר

יאיר אטינגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יאיר אטינגר

ש"ס ממשיכה להסתבך באמירות נגד צה"ל וחייליו. בעל טור בביטאון התנועה "יום ליום" כתב בגיליון שפורסם אתמול כי ההגנה השמימית שלה זוכה המדינה נמשכת חרף היותו של צה"ל "צבא מופקר", וזאת הודות ללומדי התורה. בעקבות הדברים הושעה העיתונאי קובי לוי, החותם בשם "שור מועד", עד לבירור בהנהלת העיתון. לפני שבוע קומם עליו יו"ר המפלגה אלי ישי משפחות שכולות, לאחר שערוץ 10 פרסם את דבריו בכנס של חוזרים בתשובה ולפיהם במלחמת לבנון היתה לחיילים בעיה של יראת שמים, ו"כוחי ועוצם ידי".

במאמרו אתמול טען לוי, כי "זה למעלה מעשור הצבא הלך ודחק לפינה את החיילים הדתיים לאומיים שסירבו לשמוע שירת נשים". הוא גם ציין, כי באותו עשור "פתח צה"ל את שעריו לחיילות בתפקידים רגישים ומרכזיים. נשים עוברות קורסי טיס, עושות קורסים קרביים שונים, ואז מתפקדות כמדריכות טירונים ומפקדות כיתות. נו, וחייל דתי יכול להתערבב עם התופעה הזאת? לא ולא, גדרי הצניעות המינימליים יתפרקו לחלוטין במחנות צה"ל".

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות ישירות אליכם

הוא הוסיף כי "כאשר הזימה והפריצות וההפקרות מצויים במחנה ישראל השכינה הקדושה פורשת כנפיה ונעלמת", ובכל זאת, התופעות הללו אינן גורמות לשמים ליפול: "הצבא המופקר אינו מצליח לקעקע את השמירה השמימית שאנו זוכים לה בזכות לומדי התורה".

מש"ס נמסר, כי "קובי לוי הינו פובליציסט שכותב מאמרי דעה אישיים. הכותב טוען כי בשום פנים ואופן לא כתב נגד חיילי צה"ל. עוד הבהיר הכותב כי אם הובן שלא כהלכה הוא מצר ומתנצל על כך".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ