נתן אשל האריך את חופשתו בעשרה ימים

ראש הסגל בלשכת רה"מ צפוי להיחקר השבוע באזהרה בנציבות שירות המדינה. גורמים משפטיים הבהירו כי יתקשה לשוב לתפקידו עד למיצוי החקירה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה, נתן אשל, האריך היום (ראשון) את החופשה הכפויה אליה יצא ביום ראשון שעבר, עד להשלמת החקירה בעניינו בנציבות שירות המדינה. אם אשל לא היה נעתר להאריך את החופשה, היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, צפוי היה להורות על הארכת החופשה הכפויה עד להשלמת החקירה בפרשה בנציבות שירות המדינה.

גורם בסביבתו של אשל אישר היום כי הוא האריך את החופשה בעשרה ימים, לצורך מיצוי החקירה. אשל, המיוצג על ידי עו"ד יעקב וינרוט, צפוי להיחקר השבוע באזהרה בנציבות שירות המדינה. וינשטיין יקיים בימים הקרובים התייעצויות עם הגורמים במעורבים במשרד המשפטים ובנציבות שירות המדינה, ויחליט על המשך ניהול תיק החקירה נגד אשל בנציבות שירות המדינה.

כזכור, ממידע שהגיע לוינשטיין לפני כחודש וחצי, אשל הטריד לכאורה בדרכים שונות את ר', עובדת הכפופה לו במשרד ראש הממשלה, עקב אחריה, חיטט בתכתובות מייל אישיות, ואף צילם במספר הזדמנויות תמונות בעלות אופי מיני שלה. עד כה נגבו בנציבות שירות המדינה לפחות 16 עדויות מגורמים שונים, שחלקם ביססו את המידע הראשוני שהתקבל נגד אשל, שהוגדר על ידי גורמים המעורבים בפרטי החקירה כמידע שאי אפשר להתעלם ממנו.

גורמים משפטיים הבהירו בימים האחרונים כי לאור המידע שהחל להתבסס בפרשה, אשל לא יוכל לשוב לתפקידו עד להשלמת החקירה בנציבות ועד לקבלת החלטות מצידו של וינשטיין בנוגע לתיק בכללותו. בינתיים מסרבת ר' להעיד בפרשה, לא כל שכן להגיש תלונה נגד אשל. וינשטיין יצטרך לקבל בימים הקרובים החלטה גם באשר לר', לאור סירובה להעיד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ