זהבה גלאון, אילן גילאון או אורי אופיר. ועידת מרצ בוחרת

אתמול החליט קצין הכנסת לחדש את אבטחתה של זהבה גלאון, לאחר ששני אלמונים באו למטה הבחירות שלה וסרקו את הכניסות למבנה

אופיר בר-זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אופיר בר-זהר

כ-950 חברי ועידת מרצ יכריעו היום בין שלושת המועמדים לתפקיד היו"ר: זהבה גלאון, אילן גילאון ואורי אופיר. ההערכות גורסות כי בסופו של היום תהיה זו גלאון שתוכרז כמנצחת, אולם במטהו של גילאון טרם איבדו תקווה ומאמינים כי יש לו סיכוי לזכות בתפקיד, גם אם בהפרש של קולות בודדים. במטהו של אופיר מקווים כי יצליחו לכפות סיבוב שני בין גילאון לגלאון. ההצבעה שתתקיים בגני התערוכה תחל ב-16:00 ותסתיים ב-22:00, כאשר התוצאות צפויות להימסר כחצי שעה לאחר סגירת הקלפיות.

אתמול החליט קצין הכנסת לחדש את אבטחתה של זהבה גלאון, לאחר ששני אלמונים באו למטה הבחירות שלה וסרקו את הכניסות למבנה. זאת לאחר שרק לפני כחודשיים הוצמדה לגלאון אבטחה בשל איומים על חייה. אתמול אמרה גלאון כי "חידוש האיומים לא ירפה את ידי במאבק העיקש והמתמיד על דמותה וצביונה של הדמוקרטיה הישראלית".

בראיון ברדיו אמר אתמול אילן גילאון כי הגיע הזמן שמרצ תפסיק להיות מפלגת בוטיק פלצנית ותדבר עם האנשים ולא אל האנשים. פעיליו של המתמודד אורי אופיר, הנמנים עם אנשי מחאת האוהלים, הקימו אתמול אוהל מחאה מול הכניסה לגני התערוכה, ובכוונתם לפנות לחברי הוועידה שיבואו היום למקום ולקרוא להם להיות קשובים למחאה, זאת על מנת שמרצ "לא תיעלם מהמפה הפוליטית".

מימן: גילאון, גלאון וחיים אורון בכינוס מרצ בצוותא בתל אביב לקראת הבחירות הקודמות, ב-2009צילום: דודו בכר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ