בקבוקי תבערה הושלכו לעבר אוטובוס בהר הצופים

איש לא נפגע אולם נגרם נזק לאוטובוס שהסיע 30 אורחים של חגיגת בר מצווה, רובם ילדים. באחרונה התרבו מקרי האלימות באזור הקמפוס

עוז רוזנברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עוז רוזנברג

סמוך לשעה שבע בערב (חמישי) הושלכו כמה בקבוקי תבערה לעבר אוטובוס שנסע בכביש המקיף את האוניברסיטה בהר הצופים. מדובר באוטובוס של אגד ששימש להסעה של אורחי בר מצווה, ומרבית מבין 30 הנוסעים היו ילדים.

יוסי קנדיאטי, סטודנט שעבר במקום רגעים ספורים אחרי האירוע, סיפר: "אף אחד לא נפגע אבל כולם היו בהלם. היו צעקות ובכי". כתוצאה מפגיעת הבקבוקים נגרם נזק לאוטובוס. כמה משמשותיו נופצו ואחת מהן התלקחה. "זה היה שלושים מטר מהכניסה לאוניברסיטה. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם זה היה בכניסה ממש. אם היו זורקים את זה (את בקבוקי התעברה) על הסטודנטים זה היה יכול להיגמר איום ונורא".

יחידת הביטחון של האוניברסיטה הזמינה למקום כוחות משטרה, שפתחו בסריקות בניסיון לאתר את האחראים. בתוך זמן קצר שבו הנוסעים לאוטובוס ונסעו. קצינת ביטחון ביחידת האבטחה של האוניברסיטה מספרת שאירועים כאלה מתרחשים באופן קבוע. "אני הגעתי למצב שאני מפחדת להגיע לעבודה. במשך חודשיים זורקים פה אבנים. והיום זה הגיע למצב שלא היה קודם. מפחיד לבוא לעבוד. המצב פה מסלים מדקה לדקה".

באחרונה התרבו הפרסומים על אירועים סביב הקמפוס בהר הצופים, בהם היזק לרכוש, יידויי אבנים ובקבוקי תבערה לעבר כלי רכב חולפים סמוך לקמפוס, ובעיקר סביב הנושא של הטרדות מיניות של סטודנטיות ההולכות בציר שבין הקמפוס לבין המעונות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ