רועה צאן פלסטיני הותקף על ידי רעולי פנים סמוך למאחז רמת מגרון

נאג'ח אבו עלי וחבריו סיפרו כי שישה רעולי פנים, מצוידים במקלות ובחפצים חדים, התנפלו עליו ודקרו אותו וכן כמה מחיות העדר שלו. מצבו בינוני-קשה

חיים לוינסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חיים לוינסון

משטרת מחוז ש"י חוקרת את נסיבות תקיפתו של רועה צאן סמוך למאחז רמת מגרון. הרועה, נאג'ח אבו עלי בן ה-47, הותקף הבוקר (ראשון) על ידי רעולי פנים ופונה לבית החולים ברמאללה כשהוא סובל מפגיעת ראש ומצבו בינוני עד קשה.

התקיפה אירעה כאשר כמה רועים מהכפר מוחמס חצו את ציר 60 במעבר תת קרקעי. אבו עלי, שחצה ראשון את המעבר, נתקל לדבריו ולדברי חבריו בשישה רעולי פנים מצוידים במקלות ובחפצים חדים שהתנפלו עליו. התוקפים, כך נטען, חבטו בראשו של אבו עלי ודקרו אותו, וכן כמה מחיות העדר שלו.

הרועים הנוספים הבחינו באבו עלי כשהוא חבול קשות, ועל פי עדותם ראו את התוקפים נמלטים מהמקום. הם נשאו את אבו עלי אל הכביש, שם עצרו רכב חולף שבעזרתו הבהילו את הפצוע לבית החולים. שם אובחנו אצלו שברים בחלקים שונים בגוף, וחברו סיפר כי הוא נזקק ל-75 תפרים בראשו ובפלג גופו העליון. אבו עלי הגיש תלונה במשטרה באמצעות "בצלם".

המאחז רמת מגרון מזוהה עם הגרעין הקשה של נוער הגבעות, ובשנים האחרונות נרשמו במקום מספר אירועים אלימים של תקיפת פלסטינים והשחתת רכוש.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ