אמו של אחד החטופים: אל תישברו אם הם לא ישובו

משפחות הנערים נפגשו עם הנשיא פרס. רחל פרנקל אמרה כי היא מאמינה שהם ישובו, "אך השם לא עובד אצלנו"

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"הארץ"

משפחותיהם של שלושת הנערים החטופים, גיל־עד שער, נפתלי פרנקל ואייל יפרח, נפגשו אתמול עם נשיא המדינה, שמעון פרס, בבית הנשיא בירושלים.

פרס אמר לבני המשפחות כי הוא ביקש לראותם כי "מה שקורה עכשיו זה אירוע לאומי ולא רק משפחתי. כל העם מאוחד ומלוכד, עומד לצדכם ומתפלל יחד אתכם להשבת הבנים הביתה". הנשיא הוסיף ואמר כי "אין ולא תהיה שום מגבלה על כל זרועות הביטחון במשימתן להגיע לבנים ולהביא אותם הביתה. הבעיה של הטרור היא בעיה עולמית, ולכן צריך לגייס את העולם, ואני בוודאי אעשה את זה, גם בדברי בארצות הברית, גם בפומבי וגם בשיחות פרטיות".

אופיר שער, אביו של גיל־עד שער, אמר לפרס במפגש "העם בארץ איתנו, יהדות העולם איתנו, ואנו מצפים מכל העולם לגלות מעורבות ולפעול לשחרור בנינו". שער הודה לפרס על דבריו, ש"מחזקים אותנו בעמידה האיתנה והמלוכדת בהתמודדות הלא פשוטה שאנו עוברים".

משפחות הנערים החטופים, השבועצילום: תומר אפלבאום

לאחר המפגש עם נשיא המדינה, ביקרו בני משפחות הנערים החטופים בכותל המערבי, והתפללו לשלום בניהן. רחל פרנקל, אמו של נפתלי פרנקל, שוחחה ברחבת הכותל עם קבוצת ילדים שאמרו לה כי הם מתפללים לשובם בשלום של הנערים

"אני מאמינה בלב שלם שהם יחזרו", אמרה, "אבל מה שלא יקרה - השם לא עובד אצלנו, שלא תישברו, חס וחלילה, אם יקרה משהו אחר", הוסיפה.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ